„BUZZCUT” reż. Dan Streit

BROCKHAMPTON i Danny Brown w kwasowym klipie do singla „BUZZCUT”


25 marca 2021

Podziel się newsem:

Zespół BROCKHAMPTON i raper Danny Brown właśnie wpuścili do sieci wspólny numer. Koniecznie zobaczcie ich chaotyczną wizualizację do singla BUZZCUT.

BROCKHAMPTON i Danny Brown we wspólnym singlu

Hip-hopowy boysband i pełnokrwisty raper z Detroit? Takie połączenie nie mogło nie zaskoczyć. Parę godzin temu na streamingach rozhulał się nowy utwór BROCKHAMPTON oraz Danny’ego Browna. Utwór zatytułowany BUZZCUT jest esencją stylu wszystkich artystów, zamieszanych w jego powstanie. Rap z północy Stanów ciekawie vibe’uje w nim z melodyjnością, dołożoną przez chłopaków z zespołu. BUZZCUT najpewniej będzie pozycją nie do ominięcia dla wszystkich fanów muzycznych eksperymentów.

Oraz wizualnych. Bo prócz singla, do sieci wleciało również video, które może jednocześnie zachwycić i striggerować. Jest ostro pojechane, wręcz kwasowe, ale o tym, najlepiej przekonajcie się sami.

BROCKHAMPTON i Danny Brown w kwasowym teledysku do singla BUZZCUT

BROCKHAMPTON i Danny Brown – przez nich już nie zaśniecie

Osobiście ten teledysk mogłabym oglądać na pętli, ponieważ jest to niezaprzeczalne wizualne cudeńko. Raperzy wymiotują kwasem, zmieniają się w potwory, rozpadają się, zlepiają z powrotem w całość, a na samym końcu doznają jakiegoś szczególnego rodzaju olśnienia. Podczas seansu pytań pojawia się mnóstwo, ale czy cokolwiek na wizji musi mieć sens?

BUZZCUT to pierwsze wydawnictwo BROCHKAMPTON w 2021 roku i jednocześnie pierwsza zapowiedź ich nadchodzącej płyty. Krążek zatytułowany ROADRUNNER będzie szóstym studyjnym albumem w karierze hip-hopowej grupy. Póki co, zespół nie ujawnił jeszcze daty premiery, ani dalszych szczegółów wydawnictwa.

BROCKHAMPTON feat. Danny Brown – BUZZCUT

Zespół BROCKHAMPTON i raper Danny Brown właśnie wpuścili do sieci wspólny numer. Koniecznie zobaczcie ich chaotyczną wizualizację do singla BUZZCUT. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →