kadr z klipu Brockhampton

Brockhampton prezentują pierwszy singiel z pożegnalnego albumu. Jest też klip


04 listopada 2022

Podziel się newsem:

Brockhampton prezentują pierwszy singiel ze swojego zapowiadanego kilka miesięcy temu, nadchodzącego pożegnalnego albumu.

Pożegnalny album

A więc jak zapowiedzieli, tak robią. Brockhampton naprawdę żegnają się ze sceną rapową. Z początkiem roku grupa ogłosiła, że grają swoje ostatnie koncerty, dziękując jednocześnie fanom za wsparcie podczas 8-letniej działalności grupy:

Nadchodzące występy zespołu Brockhampton w londyńskim O2 Academy Brixton i na Coachelli będą naszymi ostatnimi zagranymi jako grupa. Wszystkie inne koncerty odwołujemy ze skutkiem natychmiastowym. Refundacja za bilety będzie dostępna w punktach zakupu. Po tych czterech wystąpieniach zawieszamy działalność na czas nieokreślony. Z głębi serca, dziękujemy za to, że towarzyszyliście nam w tej podróży. Nie byłoby nas tu bez naszych fanów. Mamy nadzieję, że inspirowaliśmy was w tym samym stopniu, co wy nas przez te 8 lat. Jesteśmy wdzięczni za to, że jesteście w naszym życiu.

W kwietniu natomiast jeden z członków Brockhampton, Kevin Abstract, wrzucił na swojego Twittera informację, że pożegnalny album grupy ukaże się jeszcze w tym roku. Jeśli wierzyć dzisiejszym zapowiedziom, tak też się stanie. Album the family ukaże się 17 listopada. Tymczasem do sieci trafił pierwszy singiel zatytułowany Big Pu**y.

Brockhampton – Big Pu**y 

Polski pech

Nie doczekaliśmy się w efekcie występu Brockhampton w Polsce, choć temat ich koncertu podczas Orange Warsaw Festival ciągnął się przez trzy lata. Wcześniej, tak jak zresztą cały festiwal, zablokowała go pandemia koronawirusa. Grupa początkowo miała jednak pojawić się w 2022 roku, jednak wraz z rozpoczęciem roku świat obiegła informacja o zawieszeniu działalności. Polscy fani Brockhampton, by zobaczyć swoich idoli, musieli więc decydować się na wylot do Londynu lub do Doliny Coachella.

Brockhampton prezentują pierwszy singiel ze swojego zapowiadanego kilka miesięcy temu, nadchodzącego pożegnalnego albumu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Pożegnalny album A więc jak zapowiedzieli, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →