Brockhampton shot for NME by Matt Salacuse

Brockhampton z jazzującym nowym kawałkiem. Sprawdź „Hollywood Swinging”


17 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Zespół Brockhampton podzielił się jednym z ostatnich kawałków, który wydają jako kolektyw. Track pochodzi z soundtracku do filmu Minions: The Rise of Gru. Sprawdź!

Hollywood Swinging (From Minions: The Rise of Gru Soundtrack)

Frontman grupy Brockhampton, Kevin Abstract, ogłosił w kwietniu wydanie finałowego albumu zespołu, jednak track nie jest singlem zwiastującym to wydawnictwo – zamiast tego stanowi przedsmak ścieżki dźwiękowej do filmu Minions: The Rise of Gru. Oprócz hip-hopowego kolektywu w soundtracku pojawią się tacy artyści jak St. Vincent, Tame Impala czy RZA. Film zadebiutuje na rynku już 1 lipca.

Rozpad zespołu Brockhampton

Na początku tego roku świat obiegła druzgocąca dla fanów informacja – kolektyw Brockhampton się rozwiązuje.

Nadchodzące występy zespołu Brockhampton w londyńskim O2 Academy Brixton i na Coachelli będą naszymi ostatnimi zagranymi jako grupa. Wszystkie inne koncerty odwołujemy ze skutkiem natychmiastowym. Refundacja za bilety będzie dostępna w punktach zakupu. Po tych czterech wystąpieniach zawieszamy działalność na czas nieokreślony. Z głębi serca, dziękujemy za to, że towarzyszyliście nam w tej podróży. Nie byłoby nas tu bez naszych fanów. Mamy nadzieję, że inspirowaliśmy was w tym w tym samym stopniu, co wy nas przez te 8 lat. Jesteśmy wdzięczni za to, że jesteście w naszym życiu

– napisali raperzy w swoich socialach.

Grupa wydała wspólnie 7 albumów, z czego ostatnim był pochodzący z 2021 roku RoadRunner: New Light, New Machine. Największy rozgłos zapewniła kolektywowi kultowa trylogia Saturation. Wielu spośród członków zespołu (Kevin AbstractMatt ChampionAmeer Vann) oprócz aktywności w grupie prowadzi także solową działalność muzyczną.

brockhampton
Brockhampton na Coachelli, źródło: G Noire Courtesy of Coachella

Przeczytaj także: Młoda fala rapowych gwiazd nadciąga. Freshman XXL 2022 zaprezentowani

Zespół Brockhampton podzielił się jednym z ostatnich kawałków, który wydają jako kolektyw. Track pochodzi z soundtracku do filmu Minions: The Rise of Gru. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →