Materiały prasowe

Brockhampton oficjalnie zawiesza działalność na czas nieokreślony


14 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Najbardziej hip-hopowy boy band na mapie współczesnego rapu – Brockhampton – ogosił na swoim Instagramie koniec działalności. Fani są wstrząśnięci. Sprawdź.

Odejście zespołu Brockhampton

Brockhampton ogłosił, że kończy działalność po swoich nadchodzących koncertach w Londynie i na Coachelli. Grupa z Teksasu napisała w swoich social mediach oświadczenie, w którym wyraża swoją wdzięczność w kierunku fanów za ostatnie osiem lat.

Przeczytaj także: Joey Bada$$ publikuje teledysk do nowego utworu

Nadchodzące występy zespołu Brockhampton w londyńskim O2 Academy Brixton i na Coachelli będą naszymi ostatnimi zagranymi jako grupa. Wszystkie inne koncerty odwołujemy ze skutkiem natychmiastowym. Refundacja za bilety będzie dostępna w punktach zakupu. Po tych czterech wystąpieniach, zawieszamy działalność na czas nieokreślony. Z głębi serca, dziękujemy za to, że towarzyszyliście nam w tej podróży. Nie byłoby nas tu bez naszych fanów. Mamy nadzieję, że inspirowaliśmy was w tym w tym samym stopniu, co wy nas przez te 8 lat. Jesteśmy wdzięczni za to, że jesteście w naszym życiu.

My będziemy tęsknić! Grupa wydała wspólnie 7 albumów, z czego ostatnim był pochodzący z 2021 RoadRunner: New Light, New Machine. Jednak najbardziej kultową w ich dorobku już na zawsze pozostanie trylogia Saturation, która zapewniła zespołowi zasłużony rozgłos. Wielu spośród jego członków (Kevin Abstract, Matt Champion, Ameer Vann) oprócz grania w grupie prowadzi także solową muzyczną działalność i choć w większości wypadają naprawdę dobrze, to jednak na scenie hip-hopowej naprawdę będzie brakować ich kolektywnego głosu. Jest to z pewnością nieodżałowana strata.

Przeczytaj także: Kid Cudi wystąpił w nowym horrorze – „X”, jest pierwszy zwiastun

Najbardziej hip-hopowy boy band na mapie współczesnego rapu – Brockhampton – ogosił na swoim Instagramie koniec działalności. Fani są wstrząśnięci. Sprawdź. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →