Matt Salacuse

Brockhampton ogłasza wydanie swojego ostatniego albumu


18 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Podczas występu na Coachelli, który był przedostatnim gigiem zagranym przez Brockhampton jako zespół, grupa zapowiedziała nowy album. Sprawdź szczegóły.

Nowy album grupy Brockhampton jest już w drodze

Nie tak dawno temu kolektyw Brockhampton ogłosił swoje rozwiązanie.

Nadchodzące występy zespołu Brockhampton w londyńskim O2 Academy Brixton i na Coachelli będą naszymi ostatnimi zagranymi jako grupa. Wszystkie inne koncerty odwołujemy ze skutkiem natychmiastowym. Refundacja za bilety będzie dostępna w punktach zakupu. Po tych czterech wystąpieniach zawieszamy działalność na czas nieokreślony. Z głębi serca dziękujemy za to, że towarzyszyliście nam w tej podróży. Nie byłoby nas tu bez naszych fanów. Mamy nadzieję, że inspirowaliśmy was w tym w tym samym stopniu, co wy nas przez te 8 lat. Jesteśmy wdzięczni za to, że jesteście w naszym życiu.

– napisali na Instagramie

Podczas ich weekendowego występu na festiwalu Coachella dowiedzieliśmy się, że pożegnają fanów albumem, który ukaże się jeszcze przed końcem 2022. Gdy zespół zakończył swój występ i żegnał się z widownią, na ekranie za muzykami pojawiło się logo grupy wraz z napisem „ostatni album”.

Przeczytaj także: W drodze jest współpraca dwóch wielkich amerykańskich wytwórni – Death Row i Bad Boy Records

brockhampton
Brockhampton na Coachelli, źródło: G Noire Courtesy of Coachella

Informacja została potwierdzona w social mediach artystów. Kevin Abstract, frontman grupy, na krótko po zagraniu na festiwalu dodał wpis na Twittera, w którym oficjalnie ogłosił, że w drodze jest ósma studyjna płyta zespołu.

Przeczytaj także: Cardi B łączy siły z Kay Flockiem w nowym drillowym numerze

Podczas występu na Coachelli, który był przedostatnim gigiem zagranym przez Brockhampton jako zespół, grupa zapowiedziała nowy album. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Nowy album grupy Brockhampton jest już w drodze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →