Scott Legato/Getty Images

W drodze jest współpraca dwóch wielkich amerykańskich wytwórni – Death Row i Bad Boy Records


13 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Tego typu współpraca byłaby historyczna dla światowego hip-hopu, ponieważ Bad Boy Records to wytwórnia reprezentująca Wschodnie Wybrzeże, natomiast Bad Boy Zachodnie. Oznaczałoby to ostateczne pojednanie zwaśnionych od lat rejonów.

Pojednanie między Death Row i Bad Boy Records

Ta współpraca była teasowana już wcześniej, we fragmencie krótkiego filmiku, który ukazał się wraz z premierą najnowszego albumu Snoop Dogga, BODR (Bacc On Death Row). Element nagrania przedstawia rapera rozmawiającego na FaceTime z Puffym, który składa mu gratulacje za objęcie Death Row. Od tamtej pory fani cierpliwie czekali na więcej informacji w związku z powyższą informacją. No i się doczekali!

Na krótko po ogłoszeniu przejęcia panowania nad legendarną wytwórnią Snoop Dogg wyznał, że collab Death Row x Bad Boy jest tematem dyskusji. Wszystko wskazuje na to, że nie porzucił tego pomysłu. Raper poruszył temat przedsięwzięcia w nadchodzącym odcinku Drink Champs. Popularny program podzielił się sneak peakiem wywiadu, w którym jest mowa o potencjalnej współpracy.

Mamy szansę pokazać rozwój i postęp oraz to, że potrafimy posuwać się do przodu. Możemy wziąć to, czym kiedyś było Death Row i Bad Boy i przerobić to na współpracę w pokoju i miłości.

– mówi artysta

Następnie przeszedł do rozmowy o ludziach, którzy nie byliby zachwyceni tego typu współpracą.

Zamknijcie się i przestańcie mieć wyprane mózgi. Kocham Puffy’ego [szef wytwórni Bad Boy Records – przyp. red.], kocham jego dzieci i co w związku z tym? Jestem właścicielem Death Row więc mogę robić, co mi się żywnie podoba.

Trailer, w którym Snoop Dogg mówi o tej potencjalnej kooperacji, obejrzycie poniżej.

Tego typu współpraca byłaby historyczna dla światowego hip-hopu, ponieważ Bad Boy Records to wytwórnia reprezentująca Wschodnie Wybrzeże, natomiast Bad Boy Zachodnie. Oznaczałoby to ostateczne pojednanie zwaśnionych od lat rejonów. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →