Scott Legato/Getty Images

W drodze jest współpraca dwóch wielkich amerykańskich wytwórni – Death Row i Bad Boy Records


13 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tego typu współpraca byłaby historyczna dla światowego hip-hopu, ponieważ Bad Boy Records to wytwórnia reprezentująca Wschodnie Wybrzeże, natomiast Bad Boy Zachodnie. Oznaczałoby to ostateczne pojednanie zwaśnionych od lat rejonów.

Pojednanie między Death Row i Bad Boy Records

Ta współpraca była teasowana już wcześniej, we fragmencie krótkiego filmiku, który ukazał się wraz z premierą najnowszego albumu Snoop Dogga, BODR (Bacc On Death Row). Element nagrania przedstawia rapera rozmawiającego na FaceTime z Puffym, który składa mu gratulacje za objęcie Death Row. Od tamtej pory fani cierpliwie czekali na więcej informacji w związku z powyższą informacją. No i się doczekali!

Na krótko po ogłoszeniu przejęcia panowania nad legendarną wytwórnią Snoop Dogg wyznał, że collab Death Row x Bad Boy jest tematem dyskusji. Wszystko wskazuje na to, że nie porzucił tego pomysłu. Raper poruszył temat przedsięwzięcia w nadchodzącym odcinku Drink Champs. Popularny program podzielił się sneak peakiem wywiadu, w którym jest mowa o potencjalnej współpracy.

Mamy szansę pokazać rozwój i postęp oraz to, że potrafimy posuwać się do przodu. Możemy wziąć to, czym kiedyś było Death Row i Bad Boy i przerobić to na współpracę w pokoju i miłości.

– mówi artysta

Następnie przeszedł do rozmowy o ludziach, którzy nie byliby zachwyceni tego typu współpracą.

Zamknijcie się i przestańcie mieć wyprane mózgi. Kocham Puffy’ego [szef wytwórni Bad Boy Records – przyp. red.], kocham jego dzieci i co w związku z tym? Jestem właścicielem Death Row więc mogę robić, co mi się żywnie podoba.

Trailer, w którym Snoop Dogg mówi o tej potencjalnej kooperacji, obejrzycie poniżej.

Tego typu współpraca byłaby historyczna dla światowego hip-hopu, ponieważ Bad Boy Records to wytwórnia reprezentująca Wschodnie Wybrzeże, natomiast Bad Boy Zachodnie. Oznaczałoby to ostateczne pojednanie zwaśnionych od lat rejonów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →