James Blake w nowym klipie z Travisem Scottem!


04 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Zobacz efekt współpracy znanych muzyków!

Brytyjski muzyk James Blake wypuścił niedawno nowy album “Assume Form”. W związku z nowym wydawnictwem niebawem rusza w trasę koncertową.

W międzyczasie artysta udostępnił klip do singla “Mile High”, w którym gościnnie pojawia się raper Travis Scott i producent Metro Boomin.

W klipie Blake i Scott spotykają się w kawiarni, by chwilę później przenieść się do tajemniczego podziemnego świata. Teledysk nakręcił Nabil, reżyser klipów takich artystów jak: Daft Punk, Frank Ocean, Jay-Z, czy Vince Staples.

James Blake  nie zapowiedział póki co koncertu w Polsce. Natomiast Travis Scott pojawi się w naszym kraju jako headliner na Open’er Festival.

Zobacz efekt współpracy znanych muzyków! Brytyjski muzyk James Blake wypuścił niedawno nowy album “Assume Form”. W związku z nowym wydawnictwem niebawem rusza w trasę koncertową. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →