Nothing But Thieves dołączają do line-upu Fest Festival 2021


22 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

FEST Festival nie zwalnia tempa i zdradza kolejnych artystów, którzy zasilą line-up tegorocznej edycji. W Parku Śląskim wystąpi uwielbiana w Polsce brytyjska grupa!

FEST Festival zagra w 2021 roku

Choć świat muzyczny wciąż drży w obawie o festiwalowe lato 2021, bo pandemiczne prognozy nie napawają optymizmem, FEST Festival ma ambitny plan na ten rok i coraz prężniej przygotowuje się do zbliżającej się imprezy. Organizatorzy zapewniają, że są gotowi na każde okoliczności i mimo wszystko będziemy mogli bezpiecznie bawić się podczas festiwalu w Parku Śląskim, który zagra w dniach 11 – 14 sierpnia.

Nothing But Thieves na FEST Festival 2021
FEST Festival 2021

Kolejne ogłoszenie od Fest Festival

Po dość mocnym pierwszym ogłoszeniu śląskiej imprezy, skierowanym bardziej w stronę miłośników elektroniki, czas na nieco inną propozycję. FEST Festival szykuję dla nas kolejne ogłoszenie, które z pewnością wywoła radość na twarzach wielu polskich fanów muzyki.

Organizatorzy imprezy kontynuują zapoczątkowany jakiś czas temu cykl swoich autorskich wiadomości pod szyldem FEST.tv i zdaje się, że w ten sposób chcą ogłosić cały tegoroczny line-up. Nie da się ukryć, że do dość nietuzinkowy, ciekawy i z pewnością zwracający uwagę fanów patent! Zwłaszcza, że w każdym wydaniu takich wiadomości ukryte są wskazówki, mające naprowadzić odbiorców na kolejne nazwy artystów, którzy zasilą line-up imprezy.

Nic tylko złodzieje na FEST Festivalu

W najnowszym odcinku FEST.tv, reporter Lucjan, w którego rolę wciela się stand-uper Michał Kempa relacjonuje zdarzenia z napadu, w wyniku którego skradziono miliony festiwalowych monet z banku w Chorzowie! Na miejscu zdarzenia dziennikarz wpada na jednego z rabusiów, którym okazuje się być Mrozu. W rozmowie pełnej gry słów, nawiązującej do jednego z utworów artysty pod tytułem Napad, pada ostatecznie dość wymowny i jednoznaczny zwrot „Nic tylko złodzieje”. Kropki zaczynają się łączyć?

Otóż „nic tylko złodzieje” to dosłowne polskie tłumaczenie nazwy…. Nothing But Thieves, za którą kryje się brytyjski zespół rockowy! Całe tło odcinka związane z kradzieżą pieniędzy idealnie naprowadza nas właśnie na ten band, a po ostatnich słowach Mroza nie ma już co do tego praktycznie żadnych wątpliwości. Nothing But Thieves to kolejna grupa, która zagra podczas tegorocznej edycji FEST Festivalu!

Nothing But Thieves na Fest Festival 2021
Nothing But Thieves na FEST Festival 2021

Zespół znalazł się już w line-upie imprezy na 2020 rok, która ze względu na sytuację pandemiczną została odwołana, więc ich powrót do Chorzowa w 2021 roku absolutnie nie dziwi. Dodatkowo, Nothing But Thieves w międzyczasie wydali swój trzeci album, Moral Panic, więc ich występ podczas FEST Festivalu będzie idealną okazją, aby usłyszeć ten materiał na żywo. Nie może Was zabraknąć pod sceną!

Sprawdź również: Conor Mason z Nothing But Thieves: „Zawsze mieliśmy wkurzone głowy pełne polityki” – wywiad


Moral Panic – posłuchaj nowego albumu Nothing But Thieves

FEST Festival nie zwalnia tempa i zdradza kolejnych artystów, którzy zasilą line-up tegorocznej edycji. W Parku Śląskim wystąpi uwielbiana w Polsce brytyjska grupa! FEST Festival zagra w 2021 roku Choć świat muzyczny wciąż drży w obawie o festiwalowe lato 2021, bo pandemiczne prognozy nie napawają optymizmem, FEST Festival ma ambitny plan na ten rok i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →