Mrozu i Natalia Szroeder dołączają do managementu Kayax

Obserwuj nas na instagramie:

Mrozu i Natalia Szroeder dołączają do grona artystów, reprezentowanych przez management wytwórni Kayax. Sprawdźcie szczegóły!

Kayax – największa polska wytwórnia i management

Kayax to muzyczne dziecko Kayah i Tomika Grewińskiego. Duet ten w 2001 roku założył wytwórnię, która dziś jest jednym z najbardziej liczących się labelów na polskim rynku i pod której skrzydłami są takie postaci jak: Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz, Maria Peszek, Brodka, Katarzyna Nosowska, Daria Zawiałow, Mery Spolsky, The Dumplings, KARAŚ/ROGUCKI i wielu innych. Kayax to jednak nie tylko wytwórnia, ale również management, do którego dołączyły właśnie nowe postaci.

Nowe twarze w Kayax

Nowe twarze w Kayax to wbrew pozorom głosy, które bardzo dobrze znamy. Szeregi wytwórni zasilają bowiem Mrozu i Natalia Szroeder, którzy będą współpracować z Kayaxem na płaszczyźnie managementu.

Mrozu w Kayax

Zarówno Mrozu jak i Natalia Szroeder od jakiegoś czasu definiują siebie, swój wizerunek i karierę, ale przede wszystkim – swoje brzmienie – na nowo. Mrozu to już nie łobuzerski chłopiec od Miliona Monet, a dojrzały artysta, który z mainstreamowego popu przeskoczył nagle do brzmienia bluesowego, R&B i soulowego.

Mrozu i Natalia Szroeder dołączają do managementu Kayax
Mrozu w Kayax

Natalia Szroeder w Kayax

Z kolei kariera Natalii Szroeder w ostatnim czasie nieco przycichła, choć wiemy, że artystka pracuje nad nowym materiałem. Ten ma ukazać jej nową, muzyczną odsłonę, czego zapowiedzią były już chociażby zeszłoroczne Pestki.

Mrozu i Natalia Szroeder dołączają do managementu Kayax
Natalia Szroeder w Kayax

Z pewnością dołączenie tej dwójki do managementu Kayaxu pomoże im określić plan na dalsze działanie i konsekwentne budowanie swojego nowego wizerunku. Czekamy na efekty tej współpracy!

Mrozu i Natalia Szroeder dołączają do grona artystów, reprezentowanych przez management wytwórni Kayax. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Kayax – największa polska wytwórnia i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →