Kayah w kolejnym kobiecym duecie. Tym razem z Marią Sadowską


16 października 2020

Podziel się newsem:

Kayah nie przestaje zaskakiwać. Artystka nawiązała kolejną siostrzaną współpracę i właśnie ukazał się jej nowy utwór z Marią Sadowską.

Kayah: siostrzeństwa ciąg dalszy…

Kayah zaczyna nas powoli przyzwyczajać do swoich siostrzanych współprac. Zaczęło się na początku tego roku, karnawałowym przebojem Ramię w ramię z Viki Gabor. Potem otrzymaliśmy folkowy utwór Płacz nad młodością co odchodzi z Karoliną Cichą, a ostatnio ukazało się Królestwo Kobiet, w którym Kayah połączyła siły z Mery Spolsky.

Kayah i Mery Spolsky – Królestwo Kobiet, posłuchaj

Zważając na to, że plotki o rzekomym nowym albumie Kayah krążą już od kilku lat, być może to właśnie trop, który obrała artystka. Koncept album o sile kobiet, pełen siostrzanych kolaboracji? Jesteśmy na tak! Miałoby to zresztą sens, ponieważ zdaje się, że Kayah nie zamierza przerywać tej, udanej zresztą, passy. Właśnie ukazał się bowiem utwór będący efektem jej kolejnej współpracy.

Kayah

Kayah: wspólny utwór z Marią Sadowską

Tym razem Kayah stanęła u boku Marii Sadowskiej. Artystki wspólnie zaśpiewały utwór Kocham Cię, który znalazł się na najnowszym albumie MariiPoczątek Nocy. Całość jest już dostępna we wszystkich serwisach streamingowych. Sprawdźcie!

Maria Sadowska - Początek Nocy
Maria Sadowska – Początek Nocy, okładka albumu

Sam utwór Kocham Cię jest kolejnym singlem promującym tę płytę. Wraz z jej premierą ukazał się wyjątkowy, pełen emocji teledysk do wspólnego utworu Sadowskiej i Kayah, za który odpowiada reżyserka Olga Czyżykiewicz.

Zobaczcie, co sama Maria Sadowska mówi o swoim nowym albumie, teledysku i współpracy z Kayah:

Kochani dziś ważny dla mnie dzień. Oddaję w Wasze ręce płytę, nad którą pracowałam przez ostatnie lata. A na niej mój wymarzony duet z artystką legendą, kobietą która mnie od zawsze inspiruje na każdym polu. Kayah jestem dumna i wzruszona! Nasz wspólny utwór w piękny obraz ubrała jedna z najzdolniejszych kobiet, jakie spotkałam Olga Czyżykiewicz. Dziękuję także pięknym, wspaniałym dziewczynom z Womanifesto, które oddały nam część siebie.

Maria Sadowska – Kocham Cię ft. Kayah, zobacz teledysk:

Kayah nie przestaje zaskakiwać. Artystka nawiązała kolejną siostrzaną współpracę i właśnie ukazał się jej nowy utwór z Marią Sadowską. Kayah: siostrzeństwa ciąg dalszy… Kayah zaczyna nas powoli przyzwyczajać do swoich siostrzanych współprac. Zaczęło się na początku tego roku, karnawałowym przebojem Ramię w ramię z Viki Gabor. Potem otrzymaliśmy folkowy utwór Płacz nad młodością co odchodzi […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →