“Królestwo Kobiet” – wspólny utwór Kayah i Mery Spolsky już jest


25 września 2020

Podziel się newsem:

Kayah i Mery Spolsky połączyły siły w singlu Królestwo Kobiet, który jest hołdem dla siły i jedności kobiet. Utwór promuje nowy serial o tym samym tytule, który pojawi się w październiku na TVN.

Pod koniec sierpnia informowaliśmy Was o tym, że Kayah i Mery Spolsky szykują wspólny numer. Miało to miejsce po tym, jak artystki wystąpiły wspólnie na scenie podczas Festiwalu Warszawa Singera w ramach XVII Festiwalu Kultury Żydowskiej. Na efekt ich współpracy nie musieliśmy długo czekać. Wspólny singiel Kayah i Mery Spolsky Królestwo Kobiet, dziś miał swoją premierę.

Kayah i Mery Spolsky prezentują wspólny utwór

Tytułowe Królestwo Kobiet to świat w którym to kobiety biorą sprawy w swoje ręce i same decyduje o sobie i swoim życiu. Kayah i Mery Spolsky stworzyły energetyczny kawałek, będący jednocześnie hymnem kobiecej jedności, wsparcia, mądrości i odwagi.

Kayah o współpracy z Mery:

W duecie ze mną spotkacie Mery Spolsky, która jest dla mnie fenomenem! Uwielbiam jej Bigotkę, a po jej wersji #hot16challenge2 zupełnie zawładnęła moim sercem.
Jest inteligentna i błyskotliwa. Pisze świetne teksty.
Gdy zapadła decyzja, że tworzymy razem singiel, wystarczyło jedno spotkanie byśmy razem złapały na czym nam zależy i jak ma wyglądać utwór oraz co chcemy nim przekazać.
Do tego wszystkiego Mery jest absolutnie przemiłą dziewczyną, jej uśmiech odpędza najciemniejsze chmury.
Chciałyśmy dać naszym singlem dużo dobrej energii wszystkim cudownym Królowym oraz świetnym Królom.

Artystki w tworzeniu singla wsparli trzej producenci: No Echoes, na co dzień współpracujący i występujący z Mery Spolsky oraz Patryk Kumór i Dominic Buczkowski – Wojtasik, których Kayah poznała podczas tworzenia utworu Ramię w ramię z Viki Gabor. Do singla powstał bardzo kolorowy i energetyczny klip w reżyserii Sebastiana Wełdycza i zrealizowany przez Agencję Pompidou.

Posłuchajcie utworu i zobaczcie towarzyszący mu teledysk:

Kayah i Mery Spolsky – Królestwo Kobiet

Królestwo Kobiet – singiel promuje nowy serial TVN

Jak się okazuje, utwór Królestwo Kobiet powstał na potrzeby nowego serialu o tym samym tytule, który zadebiutuje 18 października na antenie TVN. Opowiada on historię czterech zupełnie różnych kobiet które połączy los. Przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Zdane tylko na siebie będą musiały stawić czoła światu. A w rolach głównych zobaczymy Krystynę Jandę, Gabrielę Muskałę, Karolinę Gruszkę i Aleksandrę Adamską.


Mery Spolsky – koncerty w Katowicach i Gdańsku – bilety

Już niebawem Mery Spolsky zagra kilka zaległe koncerty promujące jej najnowszy album Dekalog Spolsky. Artystka wystąpi 5 listopada w katowickim P23 i 4 grudnia w B90 w Gdańsku. Bilety na oba wydarzenia są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Kayah i Mery Spolsky połączyły siły w singlu Królestwo Kobiet, który jest hołdem dla siły i jedności kobiet. Utwór promuje nowy serial o tym samym tytule, który pojawi się w październiku na TVN. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian […]

Bilety na koncerty Mery Spolsky - Katowice, Gdańsk

Biletomat.pl
od 50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →