Viki Gabor nagrała utwór z Kayah. Posłuchajcie “Ramię W Ramię”


10 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Idolka najmłodszych i jeden z najważniejszych kobiecych głosów w historii polskiej muzyki w jednym utworze? Właśnie tak! Viki Gabor i Kayah połączyły siły!

Viki Gabor – najmłodszy polski talent muzyczny na skalę międzynarodową

Viki Gabor chyba nie trzeba już nikomu przedstawiać. Choć ma zaledwie 12 lat i jej kariera nie trwa jeszcze zbyt długo, to kilka tygodni temu cały świat (!) zachwycał się właśnie tą młodą artystką. To za sprawą zwycięstwa Viki w konkursie Eurowizja Junior, które było już drugą z rzędu wygraną dla Polski (w 2018 zwyciężyła Roksana Węgiel).

Kayah, czyli doświadczenie w nowoczesnym wydaniu

Kayah to z kolei artystka wybitna, można by nawet rzec – legendarna, która lata swojej świetności ma już raczej za sobą. Mimo to nie pozwala słuchaczom o sobie zapomnieć. Raz po raz zaskakuje nowymi singlami i współpracami, otwierając się na nowe gatunki, ostatnio zwłaszcza popowe i mocno mainstreamowe, próbując tym samym przekonać do siebie nową, młodszą publiczność.

Międzypokoleniowe połączenie muzyczne

Co się stanie, gdy artystki z dwóch tak skrajnych światów muzycznych spotkają się w jednej piosence? Właśnie wtedy powstaje utwór Ramię W Ramię! To najnowszy singiel Viki Gabor, do którego młoda wokalistka zaprosiła właśnie Kayah.

Viki Gabor Kayah Ramię W Ramię

Piosenka idealnie odwzorowała stylistyki obu artystek, które okazały się wcale nie tak odległe od siebie. Nowoczesny, popowy bit który na co dzień proponuje Viki połączył się z folkowo-cygańskimi brzmieniami charakterystycznymi dla Kayah. W ten sposób otrzymaliśmy taneczno-imprezowy hit, będący jednocześnie niebanalnym, momentami nawet poruszającym utworem, zwłaszcza zważając na siostrzany przekaz piosenki, która traktuje o wspieraniu się kobiet.

Jesteśmy pewni, że tego przeboju nie zabraknie na żadnej karnawałowej imprezie!

Zobacz teledysk do najnowszej piosenki Viki Gabor i Kayah – Ramię W Ramię

Idolka najmłodszych i jeden z najważniejszych kobiecych głosów w historii polskiej muzyki w jednym utworze? Właśnie tak! Viki Gabor i Kayah połączyły siły! Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →