Viki Gabor nagrała utwór z Kayah. Posłuchajcie „Ramię W Ramię”


10 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Idolka najmłodszych i jeden z najważniejszych kobiecych głosów w historii polskiej muzyki w jednym utworze? Właśnie tak! Viki Gabor i Kayah połączyły siły!

Viki Gabor – najmłodszy polski talent muzyczny na skalę międzynarodową

Viki Gabor chyba nie trzeba już nikomu przedstawiać. Choć ma zaledwie 12 lat i jej kariera nie trwa jeszcze zbyt długo, to kilka tygodni temu cały świat (!) zachwycał się właśnie tą młodą artystką. To za sprawą zwycięstwa Viki w konkursie Eurowizja Junior, które było już drugą z rzędu wygraną dla Polski (w 2018 zwyciężyła Roksana Węgiel).

Kayah, czyli doświadczenie w nowoczesnym wydaniu

Kayah to z kolei artystka wybitna, można by nawet rzec – legendarna, która lata swojej świetności ma już raczej za sobą. Mimo to nie pozwala słuchaczom o sobie zapomnieć. Raz po raz zaskakuje nowymi singlami i współpracami, otwierając się na nowe gatunki, ostatnio zwłaszcza popowe i mocno mainstreamowe, próbując tym samym przekonać do siebie nową, młodszą publiczność.

Międzypokoleniowe połączenie muzyczne

Co się stanie, gdy artystki z dwóch tak skrajnych światów muzycznych spotkają się w jednej piosence? Właśnie wtedy powstaje utwór Ramię W Ramię! To najnowszy singiel Viki Gabor, do którego młoda wokalistka zaprosiła właśnie Kayah.

Viki Gabor Kayah Ramię W Ramię

Piosenka idealnie odwzorowała stylistyki obu artystek, które okazały się wcale nie tak odległe od siebie. Nowoczesny, popowy bit który na co dzień proponuje Viki połączył się z folkowo-cygańskimi brzmieniami charakterystycznymi dla Kayah. W ten sposób otrzymaliśmy taneczno-imprezowy hit, będący jednocześnie niebanalnym, momentami nawet poruszającym utworem, zwłaszcza zważając na siostrzany przekaz piosenki, która traktuje o wspieraniu się kobiet.

Jesteśmy pewni, że tego przeboju nie zabraknie na żadnej karnawałowej imprezie!

Zobacz teledysk do najnowszej piosenki Viki Gabor i Kayah – Ramię W Ramię

Idolka najmłodszych i jeden z najważniejszych kobiecych głosów w historii polskiej muzyki w jednym utworze? Właśnie tak! Viki Gabor i Kayah połączyły siły! Viki Gabor – najmłodszy polski talent muzyczny na skalę międzynarodową Viki Gabor chyba nie trzeba już nikomu przedstawiać. Choć ma zaledwie 12 lat i jej kariera nie trwa jeszcze zbyt długo, to […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →