Polska ponownie triumfuje na Eurowizji Junior!


25 listopada 2019

Podziel się newsem:

Wczorajszego wieczoru odbyła się 17. edycja Eurowizji Junior, którą wygrała Viki Gabor. To pierwszy taki przypadek, żeby ten sam kraj zwyciężał dwa lata z rzędu.

W 17. edycji konkursu Eurowizja Junior wzięło udział 19 uczestników. O wynikach decydowały głosy jurorów oraz internautów. Reprezentantka Polski Viki Gabor zapewniła sobie zwycięstwo piosenką Superhero. Wysokie miejsca zajęli uczestnicy z Kazachstanu, Holandii czy Hiszpanii.

Musisz mieć wsparcie fanów. Moi fani są fantastyczni. Trzeba wierzyć w siebie. Za mną stoją fantastyczni tancerze. Zrobiliśmy to razem! Wszyscy tutaj są superbohaterami!

Zobaczcie finałowy występ Viki Gabor

Zwycięstwem Viki Gabor wpisaliśmy się w historię Eurowizji Junior – po raz pierwszy w historii tego konkursu ten sam kraj wygrał drugi rok z rzędu. Przypominamy, że podczas ubiegłorocznej odsłony triumfowała Roksana Węgiel, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych młodych artystek w Polsce.

Autorami utworu Superhero Patryk Kumór i Lanberry, którzy stworzyli także tekst do utworu Anyone I Want To Be. To właśnie z tą piosenką Roksana Węgiel triumfowała rok temu. Roxie pojawiła się podczas tegorocznego finału w Gliwicach w roli prowadzącej galę, razem z Idą Nowakowską i Aleksandrem Sikorą.

Przypomnijmy sobie występ Roksany sprzed roku:

Roksana Węgiel – Anyone I Want To Be

Gratulujemy Viki Gabor wygranej i życzymy dalszych sukcesów!

Wczorajszego wieczoru odbyła się 17. edycja Eurowizji Junior, którą wygrała Viki Gabor. To pierwszy taki przypadek, żeby ten sam kraj zwyciężał dwa lata z rzędu. W 17. edycji konkursu Eurowizja Junior wzięło udział 19 uczestników. O wynikach decydowały głosy jurorów oraz internautów. Reprezentantka Polski Viki Gabor zapewniła sobie zwycięstwo piosenką Superhero. Wysokie miejsca zajęli uczestnicy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: