fot. materiały prasowe

Viki Gabor wyrwana niczym ze spin-offu „Barbie”


23 września 2022

Podziel się newsem:

Viki Gabor odsłania przed nami kolejną ze skrywanych do tej pory twarzy. Cukierkowa Barbie kryje w sobie jednak wiele tajemnic.

Witamy w świecie pełnym różu

Viki Gabor przyzwyczaiła nas do tego, że w swojej twórczości lubi przybierać różne maski, które przedstawiają ją w zupełnie nowym świetle. Tym razem wokalistka na tapet wzięła znaną już chyba wszystkim postać Barbie, w której skórze artystka odnalazła się znakomicie.

Przeczytaj także: Viki Gabor w anglojęzycznym singlu Could Be Mad

Viki Gabor
Viki Gabor / fot. materiały prasowe

Długie blond włosy, wyrazisty makijaż, a do tego pokój skąpany w różowych barwach. W takich klimatach odnalazłaby się chyba tylko jedna postać. Mowa tu oczywiście o Barbie, która będąc jednym z najbardziej ikonicznych symboli popkultury, zainspirowała Viki Gabor do małej przemiany własnego wizerunku.

Utwór Barbie jest również ostatnim singlem wokalistki przed premierą drugiego już albumu studyjnego. Piosenka została napisana z Jeremim Sikorskim oraz Mikołajem Trybulcem, a utrzymano ją w dance-popowych klimatach.

Ten utwór przyszedł nam do głowy totalnie spontanicznie podczas jednej z wizyt w studio. Napisaliśmy go w mgnieniu oka i chociaż ma zupełnie inny vibe niż poprzednie single promujące album, to dobrze się w nim odnajduję. Piosenka opowiada o beztroskiej imprezie i zabawie, a tworzenie całej płyty było w sumie dla mnie jedną, wielką zabawą z muzą

– mówi o piosence wokalistka.

Viki Gabor – Barbie, posłuchaj!

Do ostatnich sukcesów wokalistki możemy z pewnością zaliczyć występ w koreańskim programie – Simply K-Pop CON-TOUR, a także ponowne odświeżenie utworu Aftera, który dzięki mash-upowi z Sentino i Alberto niespodziewanie rozbrzmiał na gali HIGH League, stając się po raz kolejny viralem.

Viki Gabor odsłania przed nami kolejną ze skrywanych do tej pory twarzy. Cukierkowa Barbie kryje w sobie jednak wiele tajemnic. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →