fot. materiały prasowe

Viki Gabor w anglojęzycznym singlu „Could Be Mad”


06 maja 2022

Podziel się newsem:

Viki Gabor w anglojęzycznej nowości. Posłuchajcie klimatycznego utworu Could Be Mad, który zabierze Was prosto do świata wokalistki.

Przełom w karierze młodej wokalistki

Utwór Could Be Mad jest barwnym efektem muzycznych odkryć wokalistki, która tym razem ze swoimi brzmieniami zabiera nas prosto do Krajów Bliskiego Wschodu. Sam utwór powstawał w Berlinie podczas jednej z songwriterskich sesji z udziałem Viki oraz lokalnych kompozytorów i tekściarzy. Tym samym piętnastolatka jest jego współautorką – zarówno w warstwie muzycznej, jak i lirycznej – a także po raz pierwszy czuwała nad produkcją swojego utworu.

Do piosenki ukazał się również teledysk, który idealnie dopełnia nam klimat zawarty w jego przekazie. W trakcie pisania nowego projektu Viki od razu wyobraziła sobie siebie na pustyni w towarzystwie tańczących dziewczyn, w bardzo długich włosach i z dużą ilością złota wokół twarzy. Ową majestatyczną wizję artystki przełożył Paweł Grabowski (WOW Pictures), z którym wokalistka współpracowała już przy teledysku do utworu Napad na serce, który był jednym z najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych w ostatnich tygodniach.

Viki Gabor – Could Be Mad, posłuchaj!

Jako inspiracje do tworzenia nowych, bardziej orientalnych rzeczy wokalistka wymienia takie artystki, jak Abir czy Noa Kirel. Kultura romska, z której wywodzi się nastolatka, również dodaje do jej twórczości niepowtarzalnego klimatu, czego efektem był chociażby jeden z ostatnich singli – Toxic Love.

Viki Gabor – Toxic Love, zobacz teledysk!

Obecnie Viki Gabor bierze również udział w 16. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jako najmłodsza uczestniczka w historii tego formatu wciela się w nim w takie postacie takie, jak Christina Aguilera, Rihanna czy Billie Eilish!

Oprócz programu wokalistka pracuje także nad swoim drugim albumem, który pojawi się jeszcze w tym roku!

Viki Gabor w anglojęzycznej nowości. Posłuchajcie klimatycznego utworu Could Be Mad, który zabierze Was prosto do świata wokalistki. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Przełom […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →