kadr z klipu do utworu „Adrenalina” Michała Szczygła

Michał Szczygieł i Viki Gabor w koreańskim programie telewizyjnym


24 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Michał Szczygieł i Viki Gabor byli gośćmi koreańskiego programu muzycznego Simply K-Pop, gdzie opowiadali o swojej twórczości. Sprawdź!

Korea Południowa z wizytacją na polskim rynku muzycznym

Tego się nie spodziewaliśmy. Niezwykle popularny w Korei Południowej program muzyczny Simpy K-Pop w najnowszym odcinku skupił się w sporej części na polskim rynku muzycznym. Gośćmi prowadzących Minny i Jinny z zespołu Secret Number byli Michał Szczygieł oraz Viki Gabor. Opowiedzieli oni o swojej twórczości, swoich skojarzeniach z k-popem i z Koreą Południową, a także zaśpiewali fragmenty swoich utworów. Poniżej znajdziecie cały odcinek Simpy K-Pop, rozmowa z Michałem Szczygłem zaczyna się w okolicach 20 minuty, natomiast z Viki Gabor około 50 minuty.

“Polski” odcinek Simply K-Pop

Michał Szczygieł wystąpi w Warszawie!

Po co jednak słuchać o muzyce, skoro można słuchać muzyki? A ta najlepiej wypada na żywo! Już 18 września Michał Szczygieł wystąpi w warszawskim klubie Hulakula. Artysta z pewnością zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty, zatytułowanej Tak Jak Chcę, oraz nowy singiel Adrenalina. A kto wie? Być może będzie to okazja do usłyszenia jakiegoś przedpremierowego materiału od finalisty The Voice Of Poland? Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Koncert Michała Szczygła będzie jednym z licznej oferty klubu Hulakula, który sukcesywnie organizuje występy najciekawszych artystów. Oprócz autora Adrenaliny już tej jesieni będziemy mogli usłyszeć tam Darię, twórczynię hitu Paranoia (24 września), a także Antoina Clamarana (15 października), DJ-a francuskiego pochodzenia, który zasłynął utworem Gold, będącym hitem każdej rozgłośni radiowej w ubiegłej dekadzie. Bilety na wszystkie wymienione koncerty również kupicie na stronie Biletomat.pl.

Michał Szczygieł i Viki Gabor byli gośćmi koreańskiego programu muzycznego Simply K-Pop, gdzie opowiadali o swojej twórczości. Sprawdź! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Korea Południowa z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →