fot. Universal Music Polska

Michał Szczygieł w niesamowitej sesji live


07 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Michał Szczygieł prezentuje nam rewelacyjną sesję live. Czegoś takiego jeszcze nie było! Zobaczcie utwór wykonany w sercu Warszawy.

Michał Szczygieł został okrzyknięty jednym z najciekawszych wokalistów młodego pokolenia. Jego wyjątkowy głos idealnie zgrywa się z prezentowanymi przez niego dynamicznymi, popowymi produkcjami, które zawierają w sobie elementy muzyki urban.

michał szczygieł moo latte bez bitu
fot. Dagmara Szewczuk @dagsoon

Przeczytaj także: Michał Szczygieł i Moo Latte w serii Bez Bitu wykonują „Nogę na gaz” i „Spontan”

Artysta zadebiutował w 2018 roku świetnie przyjętym singlem Nic tu po mnie, jednak największy rozgłos przyniósł mu wydany w 2020 roki utwór Spontan, który zyskał status podwójnej platynowej płyty. W czerwcu 2021 roku ukazał się debiutancki album Szczygła zatytułowany Tak jak chcę.

Singiel na szczycie wieżowca

Michał Szczygieł zaprezentował nam zupełnie nowe wydanie jego muzycznego dorobku. Artysta wypuścił bowiem podniebne Sky Session nagrane wyłącznie przy użyciu smartfona! W tle zapierającego dech w piersiach widoku możemy zobaczyć panoramę Warszawy, która została uchwycona na wysokości 190 metrów stołecznego skyscrapera.

Michał Szczygieł – Jakby co (Sky Session), posłuchaj!

W nowych koncertowych aranżacjach będzie nam dane usłyszeć aż trzy single z debiutanckiego albumu Michała Szczygła: Spontan, To będzie dobry dzień oraz zaprezentowane wyżej Jakby co.

Pomysł na sesję w takiej formule zrodził się w podczas nagrywania klipu do utworu Spontan. Już na planie klipu marzyliśmy, aby zarejestrować sesję live w spektakularnej lokalizacji, możliwie wysoko, najlepiej z głową w chmurach ;)

– wspomina wokalista

Za współpracę artysty z marką odpowiedzialna jest agencja UMG for Brands Poland.

Zdjęcia do Sky Session zostały zrealizowane 21 lutego 2022 r. w Skyfall Warsaw – na 46 piętrze jednego z najwyższych wieżowców w Warszawie. Twórcom zależało, by uchwycić miasto w różnych świetlnych sekwencjach. Każdy utwór został zarejestrowany w innej porze dnia, od świtu do nocy, co było dużym reżyserskim wyzwaniem. W zrealizowaniu tego zadania pomógł smartfon Samsung Galaxy S22 Ultra, który pełnił na planie rolę głównej kamery

– czytamy na stronie Universal Music Polska

Michał Szczygieł prezentuje nam rewelacyjną sesję live. Czegoś takiego jeszcze nie było! Zobaczcie utwór wykonany w sercu Warszawy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Michał Szczygieł został okrzyknięty jednym z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →