fot. materiały prasowe

Beata Kozidrak i Bajm oraz Michał Szczygieł zagrają na urodzinach centrum rozrywki Hulakula


04 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Z okazji nadchodzących urodzin Hulakula w Warszawie na scenie zaprezentują się Beata Kozidrak i Bajm, a także Michał Szczygieł.

Hulakula zaprasza na urodziny

Już w piątek 18 listopada o godzinie 21:00 będziecie mieli okazje wziąć udział w urodzinach organizowanych przez warszawski klub Hulakula. W ramach wydarzenia wystąpi legendarny już zespół, a także młody, wschodzący wokalista, który szturmem wdziera się na listy przebojów. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także: Naładujcie baterie przed zimą. Oto 10 najciekawszych wydarzeń muzycznych w listopadzie 2022

Beata Kozidrak skazana za jazdę pod wpływem alkoholu
fot. TVN/Mirosław Sosnowski

Beata Kozidrak i Bajm w Hulakula

Zespół stworzony w Lublinie przez Beatę Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego to jedna z najbardziej rozpoznawalnych formacji w naszym kraju. Drogę do kariery otworzyła zespołowi nagroda w koncercie debiutów Festiwalu w Opolu w 1978 r. Do tej pory z rąk Beaty i Bajmu wyszło już 16 płyt, a każda z nich pokryła się złotem lub platyną. Wśród największych przebojów grupy wymienia się: Płynie w nas gorąca krew, Dwa serca, dwa smutki, Małpa i ja, Biała armia, Ta sama chwila, Szklanka wody, Nie ma wody na pustyni, Myśli i słowa. Zespół bez wątpienia zaprezentuje je z okazji urodzin warszawskiego klubu.

Michał Szczygieł w Hulakula

Michał Szczygieł to finalista 8. edycji show The Voice Of Poland. Znany jest z takich hitów jak Nic tu po mnie, Tak jak chcę, a także ostatniego utworu Adrenalina, który podbijał rozgłośnie radiowe. Swój dorobek artysta zaprezentuje w iście urodzinowych klimatach na parkiecie klubu Hulakula.

Kup swoje bilety na urodziny Hulakula

Jeśli więc jesteście zainteresowani uczestniczeniem w urodzinach warszawskiego klubu, a także organizowanych z tej okazji koncertach, to bilety na wydarzenie otrzymacie za pomocą strony Biletomat.pl.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Z okazji nadchodzących urodzin Hulakula w Warszawie na scenie zaprezentują się Beata Kozidrak i Bajm, a także Michał Szczygieł. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Hulakula zaprasza […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →