Beata Kozidrak i rap? Artystka w nowym, hip-hopowym wydaniu


17 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Beata Kozidrak z nowym utworem! Wokalistka podzieliła się własną interpretacją hip-hopowego kawałka Bez ciśnień Zipery. Sprawdźcie, jak wyszło!

Beata Kozidrak dołącza do Lech Music: Festiwale Inaczej

Co łączy Beatę Kozidrak z polskim rapem? Platynowe płyty, styl i splendor? Też! Dziś, dodatkowo, diva polskiej sceny pop prezentuje nowy utwór. W zasadzie to nie taki nowy, ale z pewnością odświeżony. Artystka dołączyła bowiem do projektu marki Lech Music i wytwórni AlkopoligamiaFestiwale Inaczej, na którego potrzeby zinterpretowała rapowy klasyk od Zipera.

Za kompozycję nowej osłony utworu Bez Ciśnień odpowiada Mariusz Obijalski, z kolei klip do kawałka nawiązuje do Polish Hip-Hop Festival. Zobaczcie, jak Beata Kozidrak poradziła sobie z tym wyzwaniem i czy odnalazła się w hip-hopowym wydaniu!

Albo Inaczej: Beata Kozidrak – Bez ciśnień, posłuchaj

Lech Music: Festiwale Inaczej – posłuchaj innych, zamów winyl i zobacz koncert!

Muzyczne połączenie Beaty Kozidrak i Zipery zamyka listę artystów, którzy znaleźli się w gronie Lech Music: Festiwale Inaczej. Oprócz liderki zespołu Bajm, rapowe klasyki zinterpretowali także Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, Łąki Łan oraz Kamp!.

Wszystkie utwory znajdą się na specjalnym, limitowanym winylu, który już teraz możecie zamawiać tutaj. Wykonania utworów będziecie mieli również okazje usłyszeć na żywo, podczas specjalnego koncertu Lech Music: Festiwale Inaczej, który odbędzie się już 27 sierpnia. Transmisję live będziecie mogli śledzić na Facebooku Lech Music. Nie przegapcie!

Lech Music Festiwale Inaczej

Beata Kozidrak z nowym utworem! Wokalistka podzieliła się własną interpretacją hip-hopowego kawałka Bez ciśnień Zipery. Sprawdźcie, jak wyszło! Beata Kozidrak dołącza do Lech Music: Festiwale Inaczej Co łączy Beatę Kozidrak z polskim rapem? Platynowe płyty, styl i splendor? Też! Dziś, dodatkowo, diva polskiej sceny pop prezentuje nowy utwór. W zasadzie to nie taki nowy, ale […]

Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
od 240 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →