fot. Dagmara Szewczuk

„Jak dla mnie” Beata Kozidrak ma hit tego lata

Podziel się newsem:

Beata Kozidrak powraca z muzyczną nowością. Singiel Jak dla mnie to kolejna zapowiedź jej nadchodzącego albumu. Sprawdź!

Beata Kozidrak wraca do gry z hitem na lato

W minionym roku na wakacyjnych listach przebojów królował Gambit, a Beata Kozidrak nie osiada na laurach i na nadchodzące lato przygotowała kolejny gorrrący hit! Najnowszy singiel artystki — Jak dla mnie to kontynuacja powrotu do tanecznych brzmień disco lat 80., które tym razem artystka uzyskała przy współpracy z Mariuszem Obijalskim oraz Arkadiuszem Koperą. Efekt? Jeśli raz posłuchacie Jak dla mnie, to gwarantuje — ten utwór długo nie opuści Waszych playlist!

Beata Kozidrak – Jak dla mnie, posłuchaj singla!

Beata Kozidrak i gwiazdy małego ekranu w jednym teledysku

Samo brzmienie to nie wszystko, co Beata Kozidrak przygotowała na tę premierę. Piosence towarzyszy również genialny, kolorowy teledysk, utrzymany w musicalowej stylistyce, w którym główne role grają jedne z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej sceny komediowej — Jolanta Fraszyńska oraz Cezary Kosiński. Za reżyserię klipu odpowiada młody duet reżyserki specjalizujący się we współpracach hip-hopowych: Igor Ignacy Leśniewski (Mata, Kacperczyk, Kizo) oraz Mateusz Białęcki (Kukon, OIO).

Beata Kozidrak Jak dla mnie
fot. Dagmara Szewczuk

Nowy album Beaty Kozidrak — kiedy premiera?

Jak dla mnie to kolejna po singlach Gambit i Biegiem zapowiedź czwartej solowej płyty Beaty Kozidrak. Album ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku. Wyczekujcie!

Beata Kozidrak – Gambit, posłuchaj

Beata Kozidrak powraca z muzyczną nowością. Singiel Jak dla mnie to kolejna zapowiedź jej nadchodzącego albumu. Sprawdź! Beata Kozidrak wraca do gry z hitem na lato W minionym roku na wakacyjnych listach przebojów królował Gambit, a Beata Kozidrak nie osiada na laurach i na nadchodzące lato przygotowała kolejny gorrrący hit! Najnowszy singiel artystki — Jak […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →