fot. Dagmara Szewczuk

“Jak dla mnie” Beata Kozidrak ma hit tego lata

Obserwuj nas na instagramie:

Beata Kozidrak powraca z muzyczną nowością. Singiel Jak dla mnie to kolejna zapowiedź jej nadchodzącego albumu. Sprawdź!

Beata Kozidrak wraca do gry z hitem na lato

W minionym roku na wakacyjnych listach przebojów królował Gambit, a Beata Kozidrak nie osiada na laurach i na nadchodzące lato przygotowała kolejny gorrrący hit! Najnowszy singiel artystki — Jak dla mnie to kontynuacja powrotu do tanecznych brzmień disco lat 80., które tym razem artystka uzyskała przy współpracy z Mariuszem Obijalskim oraz Arkadiuszem Koperą. Efekt? Jeśli raz posłuchacie Jak dla mnie, to gwarantuje — ten utwór długo nie opuści Waszych playlist!

Beata Kozidrak – Jak dla mnie, posłuchaj singla!

Beata Kozidrak i gwiazdy małego ekranu w jednym teledysku

Samo brzmienie to nie wszystko, co Beata Kozidrak przygotowała na tę premierę. Piosence towarzyszy również genialny, kolorowy teledysk, utrzymany w musicalowej stylistyce, w którym główne role grają jedne z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej sceny komediowej — Jolanta Fraszyńska oraz Cezary Kosiński. Za reżyserię klipu odpowiada młody duet reżyserki specjalizujący się we współpracach hip-hopowych: Igor Ignacy Leśniewski (Mata, Kacperczyk, Kizo) oraz Mateusz Białęcki (Kukon, OIO).

Beata Kozidrak Jak dla mnie
fot. Dagmara Szewczuk

Nowy album Beaty Kozidrak — kiedy premiera?

Jak dla mnie to kolejna po singlach Gambit i Biegiem zapowiedź czwartej solowej płyty Beaty Kozidrak. Album ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku. Wyczekujcie!

Beata Kozidrak – Gambit, posłuchaj

Beata Kozidrak powraca z muzyczną nowością. Singiel Jak dla mnie to kolejna zapowiedź jej nadchodzącego albumu. Sprawdź! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Beata Kozidrak wraca do gry z hitem na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →