fot. materiały prasowe

Beata Kozidrak prezentuje teledysk do utworu “Frajer”


07 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Beata Kozidrak ujawnia kolejną kartę jej nadchodzącego albumu. Oto teledysk do piosenki Frajer, która wybrzmiała podczas FEST Festival 2022.

Pokaz ejtisowych brzmień

Ostatnimi czasy postać Beaty Kozidrak była, powiedzmy sobie szczerze, szeroko omawiana pod wieloma różnymi względami. Także z powodów jej wyskoków. Legendarna polska wokalistka odpokutowała jednak za swoje przewinienia, a my nie powinniśmy skreślać jej muzycznego dorobku, który stale przecież rośnie. Artystka podzieliła się bowiem z nami najnowszym teledyskiem do utworu Frajer.

Przeczytaj także: Jak dla mnie Beata Kozidrak ma hit tego lata

Beata Kozidrak skazana za jazdę pod wpływem alkoholu
fot. TVN/Mirosław Sosnowski

Piosenka swoją oficjalną premierę miała podczas koncertu wokalistki na tegorocznym Fest Festivalu w Parku Śląskim.

Dziekuję @fest_festival! Kilkadziesiąt tysięcy wspaniałych, młodych ludzi śpiewało moje piosenki. Jestem dumna i szczęśliwa, że kolejne pokolenie ma w sercu to, co stworzyłam. Jesteście dla mnie inspiracją i nadzieją na lepszą przyszłość!!!

– mówiła po występie artystka.

To właśnie tam zostały zarejestrowane fragmenty teledysku. W klipie bowiem użyto relacji video z mediów społecznościowych, a także nagrań z telebimów, których główną gwiazdą była… Maffashion. Blogerka modowa i influencerka została złapana przez kamery podczas wykonywania utworu przez Kozidrak. Cała ta sytuacja zaowocowała współpracą obu Pań w ramach nowego teledysku wokalistki, który możecie obejrzeć poniżej.

Beata Kozidrak – Frajer, posłuchaj!

Kim jest dla mnie frajer? To ten, który zadaje ból, myśląc wtedy tylko o sobie

– mówi o utworze Beata Kozidrak.

Wideo zostało stworzone przez Michała Pańszczyka i jest uosobieniem kobiecego seksapilu i charyzmy, która potrafi połączyć przeróżne pokolenia. Singiel Frajer jest również kolejną zapowiedzią czwartego studyjnego albumu, nad którym Beata Kozidrak pracuje razem z Arkiem KoperąMariuszem Obijalskim (sanah, Fisz Emade). Wcześniej krążek promowały piosenki Gambit, Biegiem oraz Jak Dla Mnie.

Beata Kozidrak ujawnia kolejną kartę jej nadchodzącego albumu. Oto teledysk do piosenki Frajer, która wybrzmiała podczas FEST Festival 2022. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Pokaz ejtisowych […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →