Facebook/Beata Kozidrak

Co za duet! Beata Kozidrak zaśpiewa z Kamilem Bednarkiem


10 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Coś czujemy, że to będzie prawdziwy hit! Beata Kozidrak zaprosiła do współpracy Kamila Bednarka, a ich singiel Biegiem ukaże się już za chwilę. Sprawdźcie szczegóły!

Beata Kozidrak w natarciu

Beata Kozidrak ostatnio nie ma sobie równych! Artystka serwuje nam przebój za przebojem, podbija kolejne listy radiowe i co najciekawsze – nawiązuje coraz to bardziej intrygujące współprace, takie jak ta z producentem Duitem (Bliżej) czy Deemzem i Sariusem (Kruki).

Deemz – Kruki ft. Sarius, Beata Kozidrak

Beata Kozidrak zapowiada nowy utwór. Będzie duet!

Jej ostatni singiel Gambit rozgościł się na dobre w rozgłośniach radiowych i nawet nie myśli ustępować miejsca innym kandydatom. Beata Kozidrak nie zamierza jednak zwalniać tempa i właśnie zapowiedziała swój kolejny, gorrrący singiel. Nie będzie to jednak zwykły utwór, bowiem artystkę ponownie usłyszymy w duecie i to dość zaskakującym.

Beata Kozidrak Biegiem Kamil Bednarek
Beata Kozidrak, Kamil Bednarek – “Biegiem”, okładka singla

Beata Kozidrak i Kamil Bednarek zabiorą nas Biegiem do Hawany

W najbliższy piątek, 13 sierpnia usłyszymy utwór Biegiem, najnowszy singiel Beaty Kozidrak, w którym u jej boku zaśpiewa najbardziej znany przedstawiciel sceny reggae w PolsceKamil Bednarek. Co za połączenie!

Choć o utworze nie wiemy jeszcze za wiele, to po jego tajemniczych zapowiedziach i tropikalnej okładce singla możemy wnioskować, że rozgrzeje on nas do czerwoności i przeniesie w zupełnie inne rejony muzyczne – a konkretniej do stolicy Kuby, ujmującej Hawany! Będzie również tanecznie, na co wskazuje znana już z Gambitu kula dyskotekowa.

Beata Kozidrak Biegiem Kamil Bednarek
Beata Kozidrak, Kamil Bednarek – “Biegiem”

Nowy, solowy album Beaty Kozidrak nadchodzi

Singiel Biegiem będzie już drugą po Gambicie zapowiedzią nadchodzącej, czwartej solowej płyty Beaty Kozidrak. Nie możemy się doczekać tej premiery!


[Aktualizacja] Wspólny singiel Beaty Kozidrak i Kamila Bednarka już dostępny. Słuchajcie Biegiem

Coś czujemy, że to będzie prawdziwy hit! Beata Kozidrak zaprosiła do współpracy Kamila Bednarka, a ich singiel Biegiem ukaże się już za chwilę. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →