Elektroniczna Beata Kozidrak. Artystka śpiewa o swoim Lublinie w nowym utworze „Bliżej”


03 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Beata Kozidrak wzięła udział w nowej inicjatywie Empik Music – Miasto Muzyka, w ramach której zaśpiewała o swoim rodzinnym mieście, Lublinie. Posłuchajcie utworu Bliżej.

Reklama

Miasto Muzyka, czyli o mieście przez muzykę

Każde miasto brzmi inaczej.
Każde brzmi wyjątkowo w duecie z artystą, który w nim dorastał.

Miasto Muzyka to nowy muzyczny projekt marki Empik, który hałas ulic, stukot deskorolki na betonie, stłumione dźwięki dobiegające z ulubionych klubów, czy nawet szum morza w oddali zmienia w prawdziwą muzykę, którą emanują konkretne miasta. Jak brzmi Twoje?

Miasto Muzyka
Miasto Muzyka

Każdy słyszy swoje miasto po swojemu. W projekcie Miasto Muzyka polscy wokaliści i wokalistki opowiadają historie własnych rodzinnych miast. Artyści łączą wspomnienia, uczucia i lokalne dźwięki, tworząc niepowtarzalne utwory, za których oprawę muzyczną odpowiada uznany producent Piotr KrygierDuit, którego jeden z ostatnich hitów, BUBBLETEA w wykonaniu Quebonafide i Darii Zawiałow podbiło niemalże wszystkie listy przebojów w Polsce. Dodatkowo, w specjalnie przygotowanych wideo spacerach, gwiazdy muzyki oprowadzają nas po najważniejszych dla nich miejscach w ich rodzinnych miastach.

Beata Kozidrak śpiewa o swoim rodzinnym mieście Lublinie

Miasto Muzyka zainaugurowała prawdziwa diva polskiej scenyBeata Kozidrak, której serce bije mocniej za każdym razem, gdy znajduje się w Lublinie, swoim rodzinnym mieście. Utwór Bliżej to nowa odsłona artystki, jakiej jeszcze nie słyszeliście. Jak się okazuje – Beata Kozidrak świetnie się odnalazła w elektronice. Sprawdźcie, jak brzmi Lublin Beaty Kozidrak!

Miasto Muzyka – kolejni artyści z muzycznymi interpretacjami swoich miast

W kolejnych tygodniach poznacie energię, dźwięki i historie innych polskich miast! Miasto Muzyka zabierze Was w muzyczną podróż między innymi do Gdańska i Wrocławia. Jak myślicie, kto będzie reprezentował te miejsca?

Miasto Muzyka
Miasto Muzyka – mapa Polski

Zgłoś swojego idola do projektu Miasto Muzyka i sprawdź, jak brzmi jego miasto

Kolejnych artystów projektu poznamy kolejno 23 i 30 listopada. Dodatkowo, sami możecie zgłosić ulubionych wokalistów i wokalistki, które być może zostaną zaproszone do udziału w Miasto Muzyka. Użyjcie do tego specjalnego formularza, który znajdziecie tutaj.

Beata Kozidrak wzięła udział w nowej inicjatywie Empik Music – Miasto Muzyka, w ramach której zaśpiewała o swoim rodzinnym mieście, Lublinie. Posłuchajcie utworu Bliżej. Miasto Muzyka, czyli o mieście przez muzykę Każde miasto brzmi inaczej.Każde brzmi wyjątkowo w duecie z artystą, który w nim dorastał. Miasto Muzyka to nowy muzyczny projekt marki Empik, który hałas […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.