Beata Kozidrak pisze swoją biografię


19 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Beata Kozidrak, liderka zespołu Bajm, dołącza do grona artystów piszących książki. Ta będzie jednak z pewnością wyjątkowa. Będzie to bowiem biografia prawdziwej divy polskiej sceny muzycznej.

Myj ręce z Beatą Kozidrak

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany również Beacie Kozidrak. Mimo to, artystka i tak stała się bohaterką domowej kwarantanny. To właśnie śpiewając jej przebój – Biała Armia, miliony Polaków uczyły się poprawnie myć ręce!

Mimo, że wokalistka nie może zabrać swoich najbliższych, zaplanowanych koncertów i – jak my wszyscy – została uziemiona w domu, Beata Kozidrak nie zamierza odpoczywać i odnalazła się w nowej profesji. Artystka pisze książkę!

Beata Kozidrak zaczęła pisać swoją biografię

Pomysł na napisanie biografii chodził Beacie Kozidrak po głowie już od roku, jednak przez ciągłe życie na walizkach w trasie koncertowej, wokalistka nie miała czasu, aby zabrać się za pisanie. Teraz zdradza, że właśnie zaczęła pracę nad książką!

Co znajdzie się w biografii Beaty Kozidrak? W wywiadzie dla czasopisma Flesz, artystka mówi:

Przeżyłam w życiu i piękne, i bolesne chwile. Chcę, by moja historia dawała nadzieję innym kobietom. Pokazała, że warto walczyć o siebie, swoje marzenia i mieć odwagę zmieniać swoje życie na lepsze.

Jesteśmy przekonani, że biografia Beaty Kozidrak stanie się prawdziwym bestsellerem. Nie możemy się doczekać!

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak, liderka zespołu Bajm, dołącza do grona artystów piszących książki. Ta będzie jednak z pewnością wyjątkowa. Będzie to bowiem biografia prawdziwej divy polskiej sceny muzycznej. Myj ręce z Beatą Kozidrak Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany również Beacie Kozidrak. Mimo to, artystka i tak stała się bohaterką domowej kwarantanny. To właśnie śpiewając jej przebój – Biała […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →