Foals w nowym teledysku uczą jak poprawnie myć ręce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Foals zaprezentowali nowy teledysk, w którym poruszają kwestię koronawirusa i tego, jak uchronić się przed zarażeniem wirusem. Zobaczcie!

Ponoć aby poprawnie umyć ręce trzeba dwa razy zaśpiewać refren Białej Armii Bajmu. Można też zaśpiewać dwa refreny najnowszego singla Foals!

koronawirus mycie rąk

Foals jako mistrzowie skutecznego marketingu

Brytyjczycy nie mogli bardziej wstrzelić się w trendy i sprytnie wykorzystali obecną sytuację na świecie do promocji swojego najnowszego albumu Everything Not Saved Will Be Lost Part II.

Mowa oczywiście o kwestii epidemii koronawirusa, która obejmuje już niemal cały świat. W związku z nią dużo mówi się o prewencji, czego skutecznym elementem jest chociażby zwiększenie dbałości o higienę, w tym dokładne mycie rąk.

Foals w nowym teledysku zaprezentowali jak to robić poprawnie. Ich klip do utworu Wash off składa się z sekwencji 20 sekundowych ujęć, podczas których bohater klipu prezentuje jak poprawnie myć ręce.

Zobacz jak myć ręce według Foals

Na koniec teledysku zespół przypomina również o tym jak o siebie dbać w tym wzmożonym okresie zachorowań, jak nie złapać i nie rozprzestrzeniać koronawirusa oraz gdzie szukać ewentualnej pomocy. Brawo Foals!

koronawirus mycie rąk

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: