fot. Maciej Chomik

Dedykowany rower nagrodą w charytatywnej akcji Foals


25 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Foals startują ze specjalną akcją charytatywną na rzecz Fundacji Zdrowia Psychicznego. Do wygrania specjalny “foalsowy” rower. Sprawdź.

Dwa kółka na rzecz zdrowia psychicznego

Muzycy z zespołu Foals przygotowali wyjątkową akcję charytatywną. Każdy, kto weźmie udział w zbiórce na rzecz Fundacji Zdrowia Psychicznego, będzie miał szansę wygrać niezwykły rower. Perkusista zespołu i jednocześnie zapalony rowerzysta Jack Bevan połączył siły z najlepszym brytyjskim producentem rowerów Brompton, aby stworzyć “foalsowy” rower.

Używając renomowanej składanej ramy C-Line firmy Brompton jako podstawy, Jack dostosował projekt, selekcjonując pozostałe elementy, w tym siodełko Brookes Cambium oraz stylowe, wysokowydajne opony tan wall marki Schwalbe. Następnie rower został uzupełniony o szczegółowy projekt wizualny, nawiązujący do albumu Life Is Yours.

Co zrobić, żeby mieć szansę wygrać wyjątkowy rower? Określona kwota wpłacona na rzecz Fundacji Zdrowia Psychicznego zapewnia konkretną liczbę losów. Wpłata 5 funtów to 1 bilet, 10 funtów – 3 bilety, natomiast przelanie 20 funtów gwarantuje aż 8 szans na wygraną. Zbiórka prowadzona jest tutaj do 25 sierpnia 2022 roku.

Wyjątkowy rower na zdjęciach promocyjnych

Dedykowany rower nagrodą w charytatywnej akcji Foals
fot. materiały prasowe

Foals na OWF 2022 – siła klasyków

Foals byli jedną z gwiazd tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. O występie zespołu pisał Kuba Lipnicki na łamach naszego portalu:

Mimo tego, że jesteśmy (…) kilka dni przed oficjalną premierą kolejnych brzmień na ich koncercie nowe utwory przeszły… bez większego echa. (…) U zespołu FOALS świeży materiał zszedł trochę z buntu i pazura i poszybował w kierunku tej bardziej radiowej szuflady. Czy jest w tym coś złego? Oczywiście, że nie. Jednak sam ten case pokazuje nam, że oba te zespoły [Foals i Florence and the Machine – przyp. red.] doczekały się już genialnej renomy, która została ustanowiona na przestrzeni ich wieloletniej kariery.

Foals startują ze specjalną akcją charytatywną na rzecz Fundacji Zdrowia Psychicznego. Do wygrania specjalny “foalsowy” rower. Sprawdź. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Dwa kółka na rzecz zdrowia psychicznego Muzycy z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →