Już jest! Nowy album Foals – „Everything Not Saved Will Be Lost Part 2”


20 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jeden z najbardziej wyczekiwanych w tym roku albumów w świecie muzyki gitarowej doczekał się właśnie swojej premiery. Everything Not Saved Will Be Lost od teraz w dwóch częściach!

Everything Not SavedWill Be Lost Part 2 to druga część wydanego w marcu albumu Foals, która właśnie ujrzała światło dzienne. Na płycie znalazło się 10 premierowych utworów, w tym znane wcześniej single Black Bull, The Runner oraz Into The Surf.

Foals – The Runner

Foals – Everything Not Saved Will Be Lost Part 2

Najnowsze wydawnictwo brytyjskiej grupy zdaje się być bardziej mroczne i minimalistyczne, ale w tym właśnie tkwi jego wartość. Choć nie znajdziemy tu tak eksperymentalnych i porywających do tanecznej zabawy przebojów jak In Degrees, Exits czy White Onions z pierwszej części albumu, to Everything Not Saved Will Be Lost Part 2 również kryje w sobie kilka perełek – chociażby ponad 10-minutowy utwór zamykający – Neptune.

Jest to album zdecydowanie bardziej wyciszony i nostalgiczny, choć wyraźnie słychać w nim charakterystyczny dla Foals klimat i brzmienie. Tak o płycie wypowiedział się na facebookowym profilu sam lider zespołu – Yannis Philippakis:

Już jest i jest piękna. Czuję się dzisiaj dumny z siebie i chłopaków. Czasami była to kamienista droga, ale dotarliśmy na szczyt góry i widok jest piękny. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam się rozwijać i wspierali nas przez lata. Ta płyta jest dla Was, mamy nadzieję, że ją pokochacie i zostaniecie przyjaciółmi.

Posłuchajcie i sami oceńcie, który z albumów Everything Not Saved Will Be Lost bardziej przypada Wam do gustu!

Foals – Everything Not Saved Will Be Lost Part 2, odsłuch

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.