Foals podgrzewają atmosferę przed premierą „Everything Not Saved Will Be Lost Part 2”


02 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Premiera nowego albumu Foals coraz bliżej! Tymczasem zespół odkrywa przed nami nowe karty płyty Everything Not Saved Will Be Lost Part 2. Sprawdźcie!

Foals – Everything Not Saved Will Be Lost Part 2

Już 18 października premierę będzie miał szósty album studyjny w dyskografii zespołu Foals, będący jednocześnie kontynuacją pierwszej części Everything Not Saved Will Be Lost, która ukazała się na początku tego roku.

Grupa regularnie dzieli się nowościami z nadchodzącego wydawnictwa i podsyca apetyt na premierę. W ostatnim czasie niespodzianek nie brakowało. Poznaliśmy nowy utwór z Everything Not Saved Will Be Lost Part 2 – Into the Surf. To jedna z niewielu ballad słynącego z mocnego, gitarowego grania zespołu. Posłuchajcie i dajcie się zanurzyć w tym hipnotyzujących dźwiękach!

Foals – Into the Surf

To jednak nie wszystko. Kilka dni po premierze Into the Surf zespół podzielił się teledyskiem do poprzedniego singla – The Runner. Jak w roli tytułowego biegacza sprawdził się Yannis Philippakis, wokalista Foals? Sprawdźcie w tym klimatycznym klipie!

Foals – The Runner

Merkury Prize

Niedawno zespół wystąpił również podczas gali rozdania prestiżowych nagród Mercury Prize, gdzie wykonali na żywo utwór On the Luna z Everything Not Saved Will Be Lost Part 1.

Foals dołączyli również do grona artystów protestujących przeciwko zmianom klimatycznym na świecie. Doceniamy takie gesty!

foals - Merkury Prize

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także