Foals ogłaszają datę premiery nowej płyty

Obserwuj nas na instagramie:

Everything Not Saved Will Be Lost – Part 2 to kolejna płyta zespołu Foals, która swoją premierę będzie miała jeszcze w tym roku! Sprawdźcie szczegóły.

Wyczekiwana przez wszystkich fanów brytyjskiej grupy Foals druga część albumu Everything Not Saved Will Be Lost nadchodzi wielkimi krokami! Przy okazji premiery Everything Not Saved Will Be Lost – Part 1, grupa zapowiadała, że wydawnictwo będzie się składało z dwóch części.

Pierwsza ukazała się na początku tego roku i przyniosła takie hity jak Exits, In Degrees, czy White Onions.

Foals – In Degrees

Druga część Everything Not Saved Will Be Lost miała się ukazać jesienią i tak też będzie! Oficjalna data premiery to 18 października. Do tej pory nie ujawniono więcej informacji na temat wydawnictwa, zespół udostępnił jedynie tajemniczą zapowiedź – zobaczcie!

Foals – Everything Not Saved Will Be Los Part 2

Foals na OFF Festival

Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać nowych dźwięków od grupy Foals mamy świetną wiadomość. Zespół wystąpi w Polsce już 3 sierpnia na OFF Festival w Katowicach. Kto wie, może usłyszymy na żywo jakieś nowe numery z nadchodzącej płyty…

OFF Festival 2019 - line-up

Everything Not Saved Will Be Lost – Part 2 to kolejna płyta zespołu Foals, która swoją premierę będzie miała jeszcze w tym roku! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →