Foals z aż dwoma nowymi teledyskami


04 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Foals nie próżnują! Od kilku miesięcy są w trasie promującej ich najnowszy album Everything Not Saved Will Be Lost Part 1, a w ciągu ostatnich dwóch tygodni uraczyli swoich fanów aż dwoma nowymi teledyskami!

Zespół Foals to pionierzy na światowej scenie indie rocka. Po krótkiej przerwie panowie prowracają ze świetnym, podwójnym albumem Everything Not Saved Will Be Lost Part 1, którego pierwsza część miała premierę 8 marca, a druga ukaże się jesienią.

Aktualnie zespół promuje najnowsze wydawnictwo podczas europejskiej trasy klubowej, na której niestety zabrakło Polski. Jednak nie wszystko stracone, gdyż grupa odwiedzi nas już w sierpniu w ramach OFF Fesivalu.

Mimo intensywności, z jaką Foals koncertuje, w ciągu zaledwie dwóch ostatnich tygodni na ich oficjalnym kanale YouTube pojawiły się aż 2 nowe teledyski.

Pierwszy do singla In Degrees – chyba najbardziej chwytliwego i tanecznego reprezentanta płyty Everything Not Saved Will Be Lost Part 1. Genialny obrazek, nagrany w przepięknej scenerii, pełen kolorowych, ciepłych barw, które idealnie odzwierciedlają energię tego numeru.

Zobacz teledysk do utworu Foals – In Degrees

Kolejnym kawałkiem, który otrzymał swój film jest kilmatyczne Sunday. Tutaj już grupa postawiła na dość chaotyczny, abstrakcyjny i nieprzewidywalny klip, w którym przez mieszaniny barw, kształtów i krajobrazów przedzierają się przebitki grającego zespołu.

Zobacz teledysk do utworu Foals – Sunday

Jakby komuś było wciąż mało, to nie wszystko! W sieci pojawiło się również nagranie z wspomnianego już In Degrees w wersji live z festiwalu Radio 1’s Big Weekend, na którym zespół Foals występował w zeszły weekend. Mamy więc mały przedsmak festiwalowej formy grupy i tego, czego możemy się spodziewać podczas OFF Festivalu. Miłego oglądania!

Foals – In Degrees (live z festiwalu Radio 1’s Big Weekend)

Foals nie próżnują! Od kilku miesięcy są w trasie promującej ich najnowszy album Everything Not Saved Will Be Lost Part 1, a w ciągu ostatnich dwóch tygodni uraczyli swoich fanów aż dwoma nowymi teledyskami! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →