OFF Festival ogłasza kolejnych artystów. Wśród nich zespół Foals!

Obserwuj nas na instagramie:

Organizatorzy ujawniają ośmiu nowych wykonawców. 

Kolejni artyści dołączają do składu tegorocznego OFF Festivalu. W dniach 02-04 sierpnia w Katowicach zobaczymy: Foals, Stereolab, Zespół Pieśni i Tańca “Śląsk”, Octavian,  AMMAR 808, Tirzah, Wczasy i Entropia.

Stało się! Kolejnymi artystami, którzy wystąpią na tegorocznej edycji OFF Festival są:FoalsStereolabZespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława HadynyOctavianAMMAR 808 عمّارTirzahWczasyEntropia

Opublikowany przez OFF Festival Poniedziałek, 18 marca 2019

 

Zespół Foals w ubiegłym tygodniu wypuścił pierwszą z dwóch zapowiadanych na ten rok płyt – Everything Not Saved Will Be Lost Part 1. 

Ogłoszona przez nich trasa koncertowa nie obejmuje Polski, dlatego fanów zespołu na pewno ucieszy fakt, że zespół jednak pojawi się w naszym kraju.

Wybieracie się na OFF Festival?

Organizatorzy ujawniają ośmiu nowych wykonawców.  Kolejni artyści dołączają do składu tegorocznego OFF Festivalu. W dniach 02-04 sierpnia w Katowicach zobaczymy: Foals, Stereolab, Zespół Pieśni i Tańca “Śląsk”, Octavian,  AMMAR 808, Tirzah, Wczasy i Entropia. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →