Foals/Facebook

Foals zapowiadają nowy album. Znamy datę premiery „Life is yours”!

Obserwuj nas na instagramie:

Foals powracają z nowym albumem! Krążek zatytułowany Life is yours ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Sprawdźcie szczegóły tej premiery!

Foals wracają z nowym albumem – kiedy premiera Life is yours?

Brytyjskie trio pod szyldem Foals nie zamierza trzymać nas dłużej w niepewności i zdradza szczegóły swojego nadchodzącego, ósmego już albumu. Wydawnictwo będzie nosić tytuł Life is yours i ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku, a dokładnie 17 czerwca.

Na nadchodzącym krążku Foals znajdzie się jedenaście nowych utworów, w tym znane już single Wake Me Up i najnowszy – 2am. Sprawdźcie, jak prezentują się pełna tracklista oraz okładka płyty!

Foals – Life Is Yours, tracklista albumu

 1. Life Is Yours
 2. Wake Me Up
 3. 2am
 4. 2001
 5. (summer sky)
 6. Flutter
 7. Looking High
 8. Under The Radar
 9. Crest of the Wave
 10. The Sound
 11. Wild Green
Foals Life is yours premiera albumu
Foals Life is yours, okładka albumu

Foals wyrażają siebie na nowo, w tanecznym stylu

Na oficjalnej stronie zespołu pojawił się preorder albumu Life Is Yours w postaci limitowanej liczby podpisanych pakietów płyty w formacie CD, na winylu oraz na kasecie. Znajdziecie tam również świeżutką dostawę merchu!

Gdy pisaliśmy ten album w samym środku zeszłej zimy, chcieliśmy znaleźć nowy sposób na wyrażanie siebie. Chcieliśmy ponownie skupić się i zrobić coś, co rozlałoby nasze muzyczne DNA na wszystkie piosenki, tak aby stały się taneczną, odą do nocnego życia.
Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami Life is yours!
Wiosna nadchodzi.
Wielka, wielka miłość!
Yannis, Jack i Jimmy
🌷🌷🌷

– pisze zespół o swojej nadchodzącej premierze.

Foals powracają z nowym albumem! Krążek zatytułowany Life is yours ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Sprawdźcie szczegóły tej premiery! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Foals wracają z nowym albumem – kiedy premiera Life is […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →