fot. Edward Cooke

FOALS zapowiadają nowy album. Premiera “Life is yours” jeszcze w tym roku!

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjczycy powracają z nową muzyką! Siódmy album FOALS – Life is yours ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Posłuchajcie zapowiadającego go tanecznego singla 2am.

FOALS wracają z nowym albumem

Oksfordzkie trio nie próżnowało i pandemiczny czas poświęciło na tworzenie nowej muzyki – paradoksalnie najbardziej energetycznej, tanecznej i radosnej w ich karierze. Nadejście następcy podwójnego albumu Everything Not Saved Will Be Lost z 2019 roku zapowiadał już zeszłoroczny singiel Wake Me Up. FOALS odsłaniają kolejne karty…

FOALS – Wake Me Up, posłuchaj!

2am – FOALS przebojowi jak nigdy

Nadchodzący album zespołu zapowiada świeżutki numer 2am – nieco funkowy, w którym gitary sprawnie wybijają podrywający do tańca rytm. Jak twierdzi sam zespół – to najbardziej popowa piosenka, jaką kiedykolwiek stworzyli. Sprawdźcie sami!

FOALS – 2am, posłuchaj!

FOALS – Life is yours, kiedy premiera albumu?

Album Life is yours ujrzy światło dzienne latem, jeszcze tego roku. Krążek ma być przepełniony słonecznymi melodiami, na co wskazują znane już single. Szczegóły premiery poznamy niebawem, tymczasem zespół podzielił się już tracklistą, na której znalazło się dziesięć utworów, w tym oczywiście Wake me up, 2AM czy tytułowe Life is yours.

FOALS – Life is yours, tracklista albumu:

  1. Life is yours
  2. Wake me up
  3. 2am
  4. 2001 (Summer sky)
  5. Flutter
  6. Lookinh high
  7. Under the radar
  8. Crest of the wave
  9. The sound
  10. Wild green

Będzie koncert FOALS w Polsce?

Z okazji premiery nowego albumu trio tworzone przez Yannisa Philippakisa, Jacka Bevana oraz Jimmy’ego Smitha ponownie wyruszy w trasę koncertową po Europie, która rozpocznie się już w marcu. Niestety, na rozpisce jak na razie brakuje Polski, jednak FOALS to stali bywalcy nadwiślańskich festiwali i coś czujemy, że w tym roku również nie zabraknie ich na jednej z naszych festiwalowych scen!

FOALS 2am album nowy Life is yours
fot. Edward Cooke

Brytyjczycy powracają z nową muzyką! Siódmy album FOALS – Life is yours ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Posłuchajcie zapowiadającego go tanecznego singla 2am. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →