Powstaje film o królowej polskiej sceny – Beacie Kozidrak


02 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Za realizację filmu o Beacie Kozidrak będą odpowiadać twórcy Cichej nocy i producenci Bożego Ciała. Już nie możemy się doczekać! Sprawdźcie szczegóły.

Beata Kozidrak po latach wciąż na szczycie

Diva polskiej sceny, Beata Kozidrak, przeżywa w ostatnich latach ponowny peak w swojej karierze. Okazuje się, że przeboje artystki oraz jej zespołu Bajm przetrwały próbę czasu i rozkochały w sobie kolejne pokolenia fanów, czego efektem są tysiące, rozśpiewanych gardeł na największych polskich juwenaliach, wyprzedane trasy koncertowe i świetne wyniki sprzedaży albumów (Złota Płyta dla ostatniej kompilacji BajmuBest of 1978–2018 i to samo wyróżnienie dla najnowszego albumu solowego BeatyB3).

Nadchodzą niespodzianki od Beaty Kozidrak – będzie album, książka i…

W związku z tak ogromną popularnością, Beata i Bajm nie próżnują. Kilka miesięcy artystka oznajmiła, że pisze książkę o swoim życiu, wraz z zespołem pracują nad materiałem na kolejny album, ale to wciąż nie wszystko. Beata Kozidrak ma dla swoich fanów jeszcze jedną niespodziankę!

Beata Kozidrak

…powstanie film o jej życiu!

Wokalistka właśnie ogłosiła, że powstanie film fabularny o niej samej! Już teraz możemy być pewni, że będzie to wyjątkowy obraz, nie tylko ze względu na główną bohaterkę, ale również na całe zaplecze osób, które będą nad nim pracować. Za realizację tego projektu będzie bowiem odpowiadać studio Aurum Film, w którym powstały między innymi takie tytuły jak Ostatnia rodzina oraz nominowane do Oscara Boże Ciało.

Dodatkowo reżyserem i współscenarzystą filmu jest Piotr Domalewski, twórca wielokrotnie nagradzanej Cichej nocy, a producenci filmu o Beacie to Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham, odpowiedzialni właśnie za Boże Ciało. Kozidrak mówi o projekcie:

Pomysł na film od jakiegoś czasu dojrzewał w mojej głowie. Gdy Leszek Bodzak i Piotr Domalewski przedstawili mi swoją propozycję, bardzo się ucieszyłam. Myślę, że moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie. Będę wspierać twórców filmu, żeby powstał interesujący, piękny i mądry obraz, w którym będzie dużo muzyki.

Beata Kozidrak film

Reżyser Domalewski dodaje:

Beata Kozidrak to ikona polskiej popkultury. Od dawna chciałem zrobić film oparty na jej historii. Kim tak naprawdę jest Beata? Jak przez 40 lat nieustannego bycia na topie udało jej się pozostać sobą? Kim jest ikona popkultury, która od lat elektryzuje fanów? Kim jest artystka, której cała kariera to nieustanne bycie na topie? Tego chciałbym się dowiedzieć. Myślę, że wielu z nas tego chce.

Film zostanie nakręcony w Lublinie – rodzinnym mieście Beaty Kozidrak. Ma być szczery i pełen emocji. Intymny i wnikliwy, ale równocześnie epicki – w stylu słynnych hollywoodzkich filmów muzycznych. Po takiej zapowiedzi – czekamy z niecierpliwością!

Za realizację filmu o Beacie Kozidrak będą odpowiadać twórcy Cichej nocy i producenci Bożego Ciała. Już nie możemy się doczekać! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →