Daria Zawiałow i tajemniczy gość w studiu. Ciąg dalszy współpracy z Quebo?


17 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Daria Zawiałow właśnie opublikowała tajemnicze zdjęcie przedstawiające gościa, który pojawi się na jej nowym albumie. Kto nim jest?

Daria Zawiałow i tajemniczy gość na jej nowym albumie

Daria Zawiałow wstawiła na swój profil na Instagramie relację z pobytu w studiu, gdzie wraz z producentem Michałem Kushem nagrywa materiał na swój nowy album. Artystka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, że właśnie nagrywają gościa, który pojawi się na jej nadchodzącej, trzeciej płycie. Internet od razu zawrzał od spekulacji na temat tego, kto może być tym tajemniczym gościem. Pytanie jest o tyle intrygujące, że to pierwsza sytuacja w karierze Darii, kiedy zaprosiła na swoją płytę innego wokalistę.

Daria Zawiałow

Zawiałow x Quebonafide – duet ponownie w natarciu?

A może wcale nie chodzi o wokalistę, a o rapera? Domysły fanów od razu skręciły w tę stronę, a konkretniej skupiły się na postaci Quebonafide. Po jakże udanej kolaboracji tej dwójki z kwietnia, czyli przebojowym Bubbletea, wiele wskazywałoby na to, że Daria i Kuba mają chrapkę na powtórzenie tego sukcesu. Jednak to byłby zbyt prosty trop.

Quebonafide feat. Daria Zawiałow – BUBBLETEA, posłuchaj

Choć atmosferę dodatkowo pogrzało Studio Nagrywarka, wrzucając niemalże w tym samym czasie co Daria zdjęcie Quebo nagrywającego coś u nich, kilka rzeczy tu się nie zgadza. Przede wszystkim lokalizacja, bowiem Daria ze swoim gościem z pewnością nie znajdują się w Nagrywarce, a w prywatnym studiu nagraniowym jej producenta Michała Kusha, które znamy chociażby z klipu do #Hot16Challenge2 artystki. Przyjrzyjcie się:

Quebonafide Nagrywarka
Quebonafide w studiu Nagrywarka
Daria Zawiałow
Studio Darii Zawiałow i Michała Kusha

Co łączy Darię Zawiałow z dalekim wschodem poza Quebo?

Dodatkową zmyłkę zafundowała fanom sama Daria, która już od jakiegoś czasu coraz częściej posługuje się emotkami flagi Japonii. Pod jednym ze swoim ostatnich zdjęć na Instagramie dodała nawet opis w języku japońskim, który w tłumaczeniu sugeruje, że nowy singiel artystki zatytułowany Wojny i Noce nadchodzi.

Jak wiadomo, Quebonafide to prawdopodobnie największy miłośnik kultury dalekiego wschodu w kraju nad Wisłą, jednak przyznacie, że coraz więcej faktów wskazuje na to, że te połączenia to prawdopodobnie zbiegi okoliczności. Bardziej pokusiłabym się o hipotezę, że po udanym marketingowo i PR-owo zabiegu związanym z Helsinkami, Daria szykuje nam tym razem jakiś koncept album inspirowany kulturą japońską.

Dawid Podsiadło na nowym albumie Darii Zawiałow?

Kto zatem stanął w studiu nagraniowym Darii Zawiałow, aby dograć się na jej nowy album? Dalsze spekulacje fanów artystki zatrzymują się przy postaci Dawida Podsiadło, co zdaje się być bardziej prawdopodobną opcją. Nie da się ukryć, że artyści złapali niezłe flow podczas zeszłorocznego koncertu Darii w warszawskim klubie Stodoła, kiedy to wspólnie wykonali utwór Gdybym Miała Serce. Czy ten jednorazowy featuring sceniczny zaowocuje jednak większą współpracą i wspólnym utworem?

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło – Gdybym miała serce z koncertu w Stodole, zobacz!

Sama Daria w swoim kolejnym stories zamieściła żartobliwą ankietę, w której do wyboru mamy Tomasza Karolaka i Harrego Pottera. Prawda jawi się jednak następująco – za nami seria pytań bez odpowiedzi. Możemy tak obstawiać bez końca, a wśród propozycji tych, którzy odwiedzili dziś studio Darii Zawiałow i Michała Kusha padają jeszcze tacy artyści jak chociażby Taco Hemingway, czy Igor Walaszek. Jednak na faktyczną odpowiedź na pytanie kto naprawdę stoi za mikrofonem na instagramowym story Zawiałow trzeba będzie chyba jeszcze poczekać.

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow właśnie opublikowała tajemnicze zdjęcie przedstawiające gościa, który pojawi się na jej nowym albumie. Kto nim jest? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Daria Zawiałow i tajemniczy gość na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →