Quebonafide prezentuje teledysk do utworu „BUBBLETEA” z udziałem Darii Zawiałow

Podziel się newsem:

Quebonafide podczas swojego niedzielnego tajemniczego eventu zaprezentował fanom obrazek do utworu BUBBLETEA. Natomiast dziś trafił on na YouTube.

Reklama

ROMANTIC PSYCHO w natarciu

Najnowszy album Quebonafide zgodnie z przypuszczeniami niczym walec przejechał się po polskim rynku muzycznym. O sukcesie albumu może chociażby świadczyć fakt, że od jego premiery minęło już trochę czasu, a i tak w dalszym ciągu jest on tematem dyskusji na wielu grupach.

Ponadto, sam raper cały czas podgrzewa atmosferę dookoła krążka. W minioną niedzielę, na warszawskich bulwarach odbył się tajemniczy event, podczas którego miało miejsce otwarcie nowej knajpki rapera – Miss Ti, w której serwowana jest popularna bubble tea. Oczywiście nie zabrakło tam też samego rapera. O całym wydarzeniu więcej przeczytacie tutaj.

Nieprzypadkowo podczas niedzielnego eventu Quebo, tłumy zebrane przed nowo otwartym lokalem mogły zobaczyć przedpremierowo teledysk to hitowego już utworu Quebonafide i Darii ZawiałowBUBBLETEA. Dziś natomiast, klip wylądował na YouTube i możecie zobaczyć go poniżej.

Quebonafide feat. Daria Zawiałow – BUBBLETEA

Trzeba przyznać, że obrazek do utworu jest fenomenalny. Jak przystało na Quebonafide wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Reżyserią teledysku zajął się Daniel Jaroszek i trzeba przyznać, że historia przedstawiona na ekranie jest więcej niż intrygująca.

Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO

Quebonafide

Tak jak pisałem na początku, najnowszy krążek Quebo cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy. Obecnie krążek zajmuje drugie miejsce na OLiS-ie. Ponadto. wydawnictwo otrzymało już status Platynowej Płyty. Prawdopodobnie w niedługim czasie pokryje się Diamentem, który będzie już trzecim w karierze rapera.

Jeżeli chcecie przyczynić się do zdobycia przez Quebo Diamentowej Płyty, w dalszym ciągu możecie zamawiać ROMANTIC PSYCHO ze strony queshop.pl.

Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO – odsłuch albumu

Quebonafide podczas swojego niedzielnego tajemniczego eventu zaprezentował fanom obrazek do utworu BUBBLETEA. Natomiast dziś trafił on na YouTube. ROMANTIC PSYCHO w natarciu Najnowszy album Quebonafide zgodnie z przypuszczeniami niczym walec przejechał się po polskim rynku muzycznym. O sukcesie albumu może chociażby świadczyć fakt, że od jego premiery minęło już trochę czasu, a i tak w dalszym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.