Duit miesza w polskim elektronicznym popie


06 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Przed nami debiutancka płyta jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów elektronicznych młodego pokolenia – Duita. Wśród gości Pasts, Rosalie. i Dawid Podsiadło.

Ruszyła przedsprzedaż płyty Now I’m Here, na którą czeka wielu miłośników nowoczesnego r&b, popu i elektroniki – w tym my. Jeśli wierzyć zapowiedziom, na płycie Duita znajdzie się 13 dopieszczonych w każdym detalu kompozycji.

Zaproszenie Duita do współpracy przyjęło wielu artystów. Wokalnie w utworach udzielają się Dawid Podsiadło, Govales, Pasts, Vito (Mateusz z Bitaminy), Jesse Boykins III, Rosalie. i PRUS.

Album, którego premiera zaplanowana jest na 28 października 2016 roku, zapowiada nowy utwór “With U” z udziałem Pasts. “To historia o bliskości i skrajnych związanych z nią emocjach, zamykaniu rozdziału i otwieraniu następnego” – czytamy w materiałach prasowych.

limitededition_cd_03

Limitowa seria 100 egzemplarzy, z oprawą wykonaną z haftowanego żakardu z motywem przewodnim okładki, która jest nowoczesną interpretacją akwareli “Skrzydło kraski” Albrechta Dürera, dostępna jest już na Prosto.pl oraz mostrecords.co.

Elektroniczny MOST między gatunkami

Przed nami debiutancka płyta jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów elektronicznych młodego pokolenia – Duita. Wśród gości Pasts, Rosalie. i Dawid Podsiadło. Ruszyła przedsprzedaż płyty Now I’m Here, na którą czeka wielu miłośników nowoczesnego r&b, popu i elektroniki – w tym my. Jeśli wierzyć zapowiedziom, na płycie Duita znajdzie się 13 dopieszczonych w każdym detalu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →