Beata Kozidrak z urodzinowym singlem „Gambit”. Wyczuwamy szybki mat!

Obserwuj nas na instagramie:

Beata Kozidrak nie zwalnia tempa. Dziś, w dniu urodzin artystki, premierę ma jej pierwsza autobiografia, a wraz z nią… singiel Gambit, zapowiadający nowy album wokalistki!

Beata Kozidrak niezmiennie na szczycie

Dzieje się u Beaty Kozidrak! Choć ostatni album tej niekwestionowanej divy polskiej muzyki rozrywkowej – B3, z takimi przebojami jak Bingo, czy Upiłam się Tobą na czele, ukazał się już pięć lat temu, fani liderki grupy BAJM nie mogli narzekać na nudę. W międzyczasie Beata wzięła bowiem udział w wyjątkowych projektach muzycznych, takich jak Miasto Muzyka, czego efektem jest przebój Bliżej, czy Albo Inaczej, w ramach którego zreinterpretowała hip-hopowy klasyk Zippery Bez ciśnień.

Beata Kozidrak – Bliżej, Miasto Muzyka

Artystka ma na swoim koncie również brawurowy udział w akcji #hot16challenge2, wzięła udział w genialnej reklamie do popularnego serialu NetflixaOrange Is The New Black, a w 2018 roku świętowała 40-lecie swojego zespołu BAJM, wyjeżdżając z nim w wyjątkową trasę koncertową po całej Polsce. Ostatnio zadebiutowała również w gatunku rapowym u boku Sariusa i Deemza w kawałku Kruki. Jednak to nie jedyne prawdziwe petardy od Beaty!

Deemz – Kruki ft. Sarius, Beata Kozidrak

Kolejne nowości od Beaty Kozidrak. Będzie album! Singiel Gambit właśnie ujrzał światło dzienne

Wiemy bowiem, że artystka od jakiegoś czasu pracuje nad filmem fabularnym, który opowie o kulisach jej sławy. Będzie on zresztą dopełnieniem książki Beata. Gorąca Krew, którą sama artystka nazywa opowieścią biograficzną. Pozycja właśnie ukazała się na półkach sklepowych i jest prezentem urodzinowym od wokalistki dla swoich fanów, bowiem na dzień jej premiery przypadają również 61. urodziny Beaty. Dodatkowo, wraz z książką światło dzienne ujrzał dziś również… zupełnie nowy singiel wokalistki!

Beata Kozidrak singiel Gambit
Beata Kozidrak i jej książka Beata. Gorąca Krew

Utwór zatytułowany Gambit jest pierwszą zapowiedzią czwartego, solowego albumu artystki, a tym samym oficjalnie rozpoczyna kolejny rozdział w muzycznej karierze Beaty Kozidrak, która sama mówi o swojej najnowszej piosence:

Gambit to określenie szachowe, ale bardzo spójne z życiem i relacjami damsko-męskimi. Na szachownicy najważniejsi są król i królowa, którzy w życiu niejednokrotnie walczą ze sobą, zamiast się wspierać.

Beata Kozidrak singiel Gambit
Beata Kozidrak – Gambit, okładka singla

Łukasz Simlat w nowym teledysku Beaty Kozidrak

Nowy singiel artystki rzucił również nieco światła na jedno z ostatnich zdjęć, które Beata opublikowała w swoich social mediach. Wokalistce towarzyszy na nim bowiem jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów – Łukasz Simlat, znany z takich produkcji, jak serial Pod powierzchnią, BrzydUla, Krew z Krwi, Belfer, film (Nie)znajomi, czy Boże Ciało. Wiemy już, że tym razem aktor zagrał w najnowszym teledysku Beaty Kozidrak. Zobaczcie efekt ich współpracy!

Beata Kozidrak – Gambit

Beata Kozidrak nie zwalnia tempa. Dziś, w dniu urodzin artystki, premierę ma jej pierwsza autobiografia, a wraz z nią… singiel Gambit, zapowiadający nowy album wokalistki! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →