Beata Kozidrak zapowiada premierę swojej książki „Beata. Gorąca Krew”

Podziel się newsem:

Beata Kozidrak debiutuje! Tym razem jako pisarka. Książka wokalistki zespołu BajmBeata. Gorąca krew ukaże się już za chwilę. Sprawdźcie szczegóły!

Beata Kozidrak napisała książkę. Nie biografię, a opowieść biograficzną

Szybko poszło! Zaledwie kilka miesięcy temu, w kwietniu 2020 roku liderka zespołu Bajm poinformowała, że pisze swoją książkę. Okazuje się, że jej debiut pisarski jest już gotowy i ukaże się za chwilę!

Beata. Gorąca krew – taki tytuł będzie nosiła książka Beaty Kozidrak. Jak twierdzi sama autorka, nie będzie to biografia, a opowieść biograficzna. Co to znaczy? W informacji prasowej czytamy, że artystka odsłania w książce zupełnie nową twarz niż ta, którą znamy z estrady.

To opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. Gorąca krew opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty, zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od Piechotą do lata, przez Białą armię po Upiłam się tobą – i ich ukryte znaczenia. Pozwala nam także podróżować z Beatą po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki – ale też przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy.

Beata Kozidrak Gorąca Krew książka
Beata Kozidrak

Beata Kozidrak jakiej nie znamy

W swojej książce Beata Kozidrak ukazuje również przemianę dziewczyny, która znalazła się w męskim świecie rocka i staje się liderką grupy Bajm. Z pełnej kompleksów nastolatki przeistacza się w pewną siebie kobietę, z córki w matkę, z nieśmiałej, nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska.

Beata równie odważnie odsłania w książce swoje życie prywatne, które toczy się pod nieustanną obserwacją paparazzi i mediów plotkarskich oraz pod presją sukcesu. Klamrą całej opowieści staje się zaś brawurowo opisany dzień rozwodu artystki.

Beata. Gorąca krew – premiera książki Beaty Kozidrak

Debiut pisarski Beaty Kozidrak to nie tylko prezent dla jej fanów, ale również dla niej samej, ponieważ książka ujrzy światło dzienne w dzień urodzin wokalistki, 4 maja 2021 roku. Preorder możecie zamawiać już teraz pod tym linkiem. Nie przegapcie tej gorącej premiery!

Beata Kozidrak Gorąca Krew książka
Beata Kozidrak – „Beata. Gorąca Krew”, okładka książki

Beata Kozidrak debiutuje! Tym razem jako pisarka. Książka wokalistki zespołu Bajm – Beata. Gorąca krew ukaże się już za chwilę. Sprawdźcie szczegóły! Beata Kozidrak napisała książkę. Nie biografię, a opowieść biograficzną Szybko poszło! Zaledwie kilka miesięcy temu, w kwietniu 2020 roku liderka zespołu Bajm poinformowała, że pisze swoją książkę. Okazuje się, że jej debiut pisarski […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →