Muniek Staszczyk w najnowszej odsłonie Albo Inaczej


15 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Projekt Albo Inaczej doczekał się kolejnej odsłony. Tym razem do udziału w opracowaniu hip-hopowego klasyka autorstwa donGURALesko zaproszenie przyjął Muniek Staszczyk.

Na zeszłorocznym, wydanym przez Alkopoligamia.com albumie Albo Inaczej 2, pojawili się m.in. Natalia Nykiel, Krzysztof Zalewski, Piotr Zioła czy Daria Zawiałow reinterpretujący nagrania kanonu polskiego rapu z repertuaru Paktofoniki, WWO, Fisza i wielu innych.

Wcześniej w projekcie brali udział choćby Ewa Bem, Krystyna Prońko czy Zbigniew Wodecki. Tym razem, w rockowej wersji, usłyszymy frontmana T.Love Muńka Staszczyka, śpiewającego wersy poznańskiego rapera donGURALesko.

Nowa wersja Co to za miejsce?, skomponowana przez Mariusza Obijalskiego, powstała w ramach projektu Czarna Polana pod patronatem artystycznym marki Żubrówka Czarna.

Autorem teledysku jest Tomasz Bagiński.

Czarna Polana od początku była projektem, który ma na celu łączyć ludzi z bardzo różnych światów. Dla mnie jest to tak naprawdę miejsce dialogu, gdzie spotykają się ludzie o różnej wrażliwości, o różnych wartościach, a na Czarnej Polanie są w stanie usiąść i ze sobą porozmawiać, kooperować. Dlatego już drugi rok z rzędu łączymy artystów z różnych dziedzin i próbujemy stworzyć coś zupełnie nowego

Projekt Albo Inaczej doczekał się kolejnej odsłony. Tym razem do udziału w opracowaniu hip-hopowego klasyka autorstwa donGURALesko zaproszenie przyjął Muniek Staszczyk. Na zeszłorocznym, wydanym przez Alkopoligamia.com albumie Albo Inaczej 2, pojawili się m.in. Natalia Nykiel, Krzysztof Zalewski, Piotr Zioła czy Daria Zawiałow reinterpretujący nagrania kanonu polskiego rapu z repertuaru Paktofoniki, WWO, Fisza i wielu innych. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →