Mrozu śpiewa o bezsennym Wrocławiu w ramach Miasto Muzyka


18 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Mrozu to kolejny artysta, który wziął udział w projekcie Miasto Muzyka Empiku. Tym razem posłuchajcie jego historii o Wrocławiu bez snu!

Empik: Miasto Muzyka – kolejni artyści w projekcie

Miasto Muzyka nie zwalnia tempa. Projekt firmy Empik, który zaprasza najpopularniejszych polskich artystów do stworzenia piosenki o miejscach, z których pochodzą. zaczął z wysokiego „c”, zapraszając do swojej inicjatywy na pierwszy ogień Beatę Kozidrak.

Miasto Muzyka
Empik Music: Miasto Muzyka

Artystka zaprezentowała się w zupełnie nowej, elektroniczno-popowej osłonie, śpiewając o swoim rodzinnym Lublinie. Jeśli przegapiliście premierę jej utworu Bliżej – koniecznie posłuchajcie!

Beata Kozidrak x Miasto Muzyka – Bliżej

Mrozu w duecie z Wrocławiem

Kolejną twarzą Miasto Muzyka został Mrozu, który dorastał w urokliwym Wrocławiu. Najpierw artysta zabrał nas na wycieczkę po swoim mieście i opowiedział o tym, jak wyglądał jego okres dojrzewania we Wrocławiu kilkanaście lat temu. Zobaczcie!

Mrozu x Miasto Muzyka – Bez snu, posłuchaj singla

Potem Mrozu odwiedził studio Duitaproducenta odpowiedzialnego za warstwę muzyczną projektu Miasto Muzyka. Efektem ich spotkania jest energetyczny singiel Bez snu, w którym wokalista zdradza, że we Wrocławiu dzieje się tyle, że często trudno tam o sen. Posłuchajcie!

Mrozu to kolejny artysta, który wziął udział w projekcie Miasto Muzyka Empiku. Tym razem posłuchajcie jego historii o Wrocławiu bez snu! Empik: Miasto Muzyka – kolejni artyści w projekcie Miasto Muzyka nie zwalnia tempa. Projekt firmy Empik, który zaprasza najpopularniejszych polskich artystów do stworzenia piosenki o miejscach, z których pochodzą. zaczął z wysokiego „c”, zapraszając […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →