fot. Kuba Kołoczek

OIO dokłada do pieca i wrzuca na streamingi nowy numer


30 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

OIO to totalne tegoroczne odkrycie w kategorii „muzyka na imprezy”. Supergrupa rozbujała całą Polskę już swoim debiutem i można pokusić się o stwierdzenie, że lato należało do nich. Na streamingach właśnie pojawił się nówka od raperów – bonus track, którym dotychczas mogli się cieszyć jedynie preorderowicze.

OIO, czyli fabryka letniaczków

Ciężko by powiedzieć, że Young Igi, Otschochodzi i OKI wstrzelili się w czas, bowiem nie mam wątpliwości, że formowanie się zespołu było starannie zaplanowane. Debiut OIO to płyta zrobiona pod lato, pod koncerty, pod imprezy: zarówno te w klubach, jak i te w ścisłym gronie znajomych. To jest muzyka, którą całościowo można już podciągnąć pod swoje guilty pleasures, ale ostatecznie ma wszystko, czego potrzeba do zabawy. A do tej wcale nie trzeba tak wiele: wciągający bit i wżerające się w mózg słowa, frazes, który jak już się zakrzewi, to nie da się o tak łatwo wykopać. Worki w tłum są zbudowane właściwie na dwóch zdaniach, ale dźwigają to, robią swoją robotę.

Wychodzi to na koncertach, także zaaranżowanych pod dziką, energetyczną zabawę. Dobrze, że owa energia wydobywa się także z samych raperów. Miałam okazję być na ich show i to faktycznie był, tak jak raczyli krzyczeć ze sceny – rozpierdol. W przeważającej części profesjonalny, bo i Young Igi i Otschochodzi i OKI dbali o to, by wybrzmieć – a nie tylko wyskakać te endorfiny i adrenalinę uderzającą do głowy.

Przeczytaj: Atutowy w Rap Backstage o współpracy z OIO i muzycznym wykształceniu

OIO
„OIO” – okładka albumu

Oni nie zamkną mnie dla wszystkich fanów

OIO puściło album z piętnastoma trackami, natomiast wszyscy preorderowicze, od nowości mogli cieszyć się płytą z bonusowym kawałkiem Oni nie zamkną mnie. Numer jednak dość nieoczekiwanie pojawił się na streamingach jako najnowszy singiel supergrupy.

„Oni nie zamkną mnie” to wyjątkowy numer supergrupy OIO. Kawałek, który zapoczątkował studyjną pracę chłopaków ujrzał światło dzienne w formie klipu podsumowującego większą część szalonego OIO Tour. Kilkanaście miast, kilkadziesiąt tysięcy ludzi i niepowtarzalna energia – tak w skrócie można streścić dotychczasową trasę Okiego, Young Igiego i Otsochodzi. Widzimy się na kolejnych koncertach!

– czytamy w informacji prasowej

Przeczytaj: OKI, Igi i Otsochodzi oglądają „Amerykańskie Teledyski”, podczas gdy premierę zalicza płyta OIO

Raperzy wykonywali ten kawałek na koncertach i podczas niego łapali bardzo dynamiczną interakcję z tłumem. Siadł jako bonus track, aczkolwiek dla tych, którzy nie mieli dotąd szansy, by go wysłuchać – dobrze, że można trafić go online.

OIO – Oni Nie Zamkną Mnie

OIO to totalne tegoroczne odkrycie w kategorii „muzyka na imprezy”. Supergrupa rozbujała całą Polskę już swoim debiutem i można pokusić się o stwierdzenie, że lato należało do nich. Na streamingach właśnie pojawił się nówka od raperów – bonus track, którym dotychczas mogli się cieszyć jedynie preorderowicze. OIO, czyli fabryka letniaczków Ciężko by powiedzieć, że Young […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →