Kwiat Jabłoni nadaje nowe życie klasykowi Eldo w ramach projektu Lech Music: Festiwale Inaczej


03 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Dziś do sieci trafił trzeci singiel projektu Lech Music: Festiwale Inaczej. Tym razem z jednym z hip-hopowych klasyków zmierzył się zespół Kwiat Jabłoni.

Do tej pory projekt Lech Music: Festiwale Inaczej dostarczył nam nową wersję utworu Studio, Scena, Łóżko Tego Typa Mesa w wykonaniu Natalii Przybysz oraz Bon Voyage Otsochodzi w interpretacji Łąki Łan.

Albo Inaczej – Natalia Przybysz – Studio, Scena, Łóżko – Lech Music 2020

Nie przegapcie nadchodzących koncertów Natalii Przybysz. Artystka zagra 6 września w Katowicach w ramach cyklu Lato w Plenerze (bilety znajdziecie tutaj). Jesienią odbędą się także koncerty z trasy Jak Malować Ogień we Wrocławiu i Gdańsku (bilety dostępne na stronie Biletomat.pl).

Albo Inaczej – Łąki Łan – Bon Voyage – Lech Music 2020

Kwiat Jabłoni interpretują Miasto Słońca Eldo w ramach projektu Lech Music: Festiwale Inaczej

Dziś do sieci trafił kolejny singiel. Tym razem zespół Kwiat Jabłoni wziął na warsztat hip-hopowy klasyk – Miasto Słońca Eldo.

Eldo to jedna z najbardziej lirycznych postaci polskiego hip-hopu. Jego teksty doceniają nie tylko fani gatunku, ale też i sami artyści, zaangażowani m.in. w projekt Albo Inaczej, którzy nieraz podejmowali się interpretacji stworzonych przez niego singli.

Wersja Kasi i Jacka, wzbogacona o wrażliwość duetu i przebojową aranżację, to kolejna udana próba wykonania miejskiego hymnu w sposób, który wprowadza nas w wakacyjny, festiwalowy klimat i na pewno tak samo świetnie wybrzmi na dużej scenie, jak i w gronie najbliższych znajomych na wspólnym, spontanicznym wyjeździe. Posłuchajcie:

Albo Inaczej – Kwiat Jabłoni – Miasto Słońca – Lech Music 2020

Projekt Lech Music: Festiwale Inaczej

Lech Music: Festiwale Inaczej to nowy sposób na dostarczenie festiwalowych emocji w czasach bez festiwali. Projekt muzyczny realizowany wspólnie z wytwórnią Alkopoligamia, odpowiedzialną za koncept Albo Inaczej, czerpie z polskich festiwali muzycznych, których sponsorem jest Lech Premium (Pol’and’Rock Festival, Polish Hip-Hop Festival i FEST Festival). W projekcie bierze udział 10 polskich artystów, z których 5 wzięło na warsztat letnie klasyki polskiego hip-hopu, poddając je własnej, zaskakującej interpretacji.

Wszystkie interpretacje nagrane przez czołowych polskich artystów zostaną wydane w formie kolekcjonerskiej płyty winylowej, którą już teraz można zamówić w sklepie Alkopoligamii jako preorder. Jego premiera zaplanowana jest na 27 sierpnia. Każdy zakupiony krążek to również gwarantowane wsparcie fundacji WOŚP. Dodatkowo, w ramach projektu Lech Music: Festiwale Inaczej, marka zorganizuje wyjątkowy koncert.

Lech Music: Festiwale Inaczej Natalia Przybysz Łąki Łan Kwiat Jabłoni

Dziś do sieci trafił trzeci singiel projektu Lech Music: Festiwale Inaczej. Tym razem z jednym z hip-hopowych klasyków zmierzył się zespół Kwiat Jabłoni. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Do […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →