Lech Music łączy siły z Alkopoligamią i tworzą Festiwale Inaczej

Podziel się newsem:

Marka Lech Premium i wytwórnia Alkopoligamia przedstawiają nową, festiwalową odsłonę, opartą na koncepcie Albo Inaczej. Sprawdźcie, o co chodzi!

Festiwale Inaczej – wspólny projekt Lech Music i Alkopoligamii

Lato bez festiwali to zdecydowanie nie nasze wymarzone lato. Nie oznacza to jednak wcale, że musi ono być pozbawione muzycznych emocji! Potwierdza to marka Lech Premium, partner wielu polskich festiwali, takich jak Pol’and’Rock, Polish Hip-Hop Festival, czy Fest Festival. Tym razem Lech łączy siły z wytwórnią Alkopoligamia i wspólnie tworzą nowy projekt, festiwale na swój własny sposób – Inaczej.

Pamiętacie Albo Inaczej? Projekt Alkopoligamii, angażujący kultowych polskich artystów i stawiających ich w nowej roli, w której musieli zmierzyć się z klasykami polskiego hip-hopu? Inicjatywa powraca, tym razem w wyjątkowym wydaniu festiwalowym!

Lech Music Festiwale Inaczej – 10 artystów, 5 kawałków i 1 winyl

Lech Music Festiwale Inaczej to 10 artystów, którzy w normalnych warunkach byliby pewnie headlinerami największych, tegorocznych festiwali, 5 festiwalowych kawałków i 1 winylowa płyta. To propozycja dla tych, którzy mimo zapowiadającego się wyjątkowo spokojnie lata, chcą poczuć klimat letnich festiwali, choć w te wakacje nie staną w tłumie pod największymi scenami w Polsce.

W ramach Lech Music Festiwale Inaczej polscy artyści ponownie odniosą się do kultowych kawałków rodzimych raperów. Zrobią to jednak w zupełnie innym stylu niż dotychczas. Wokaliści wzięli bowiem na warsztat letnie klasyki polskiego hip-hopu, poddając je własnej interpretacji. Efektem jest 5 zupełnie nowych aranżacji, przeplatających różne style muzyczne – od popu i alternatywy, aż po funk i rock.

Lech Music Festiwale Inaczej

Kto zaśpiewa w ramach Lech Music Festiwale Inaczej?

Już 20 lipca poznamy premierowy singiel tej nowej, muzyczno-festiwalowej inicjatywy. Wraz z nim światło dzienne ujrzy wyjątkowy klip video. Kto weźmie w nim udział i zaśpiewa pierwszy singiel Lech Music Festiwale Inaczej? O tym musicie przekonać się sami! Śledźcie kanał Alkopoligamii na YouTube i stronę www.lech.pl. Kolejne single i teledyski, będą publikowane regularnie, co tydzień aż do połowy sierpnia.

To jednak nie koniec festiwalowych wrażeń od Lech Premium! Zwieńczeniem całej akcji będzie bowiem wyjątkowy koncert, który zostanie zorganizowany, jeśli tylko wspólne spotkanie pod sceną w te wakacje będzie możliwe. Szczegóły poznamy wkrótce.

Lech Music Festiwale Inaczej – zamów wyjątkowy winyl

Oczekując tych muzycznych emocji na żywo, już teraz możecie zamówić wyjątkowy winyl, na którym znajdą się wszystkie interpretacje nagrane przez czołowych polskich artystów w ramach Lech Music Festiwale Inaczej. Premiera krążka już 27 sierpnia, a preorder znajdziecie na stronie sklepu Alkopoligamia. Każdy zakupiony krążek to dodatkowo gwarancja wsparcia fundacji WOŚP. Nie przegapcie!

Lech Music Festiwale Inaczej

Marka Lech Premium i wytwórnia Alkopoligamia przedstawiają nową, festiwalową odsłonę, opartą na koncepcie Albo Inaczej. Sprawdźcie, o co chodzi! Festiwale Inaczej – wspólny projekt Lech Music i Alkopoligamii Lato bez festiwali to zdecydowanie nie nasze wymarzone lato. Nie oznacza to jednak wcale, że musi ono być pozbawione muzycznych emocji! Potwierdza to marka Lech Premium, partner […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →