FEST Festival 2020 odwołany

Podziel się newsem:

Organizatorzy chorzowskiego festiwalu ogłosili, że w tym roku nie spotkamy się Parku Śląskim. Poznaliśmy datę FEST Festivalu w 2021 roku.

Niestety, jako że sytuacja epidemiologiczna nie uległa poprawie i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie, organizatorzy odbywającego się w sierpniu FEST Festivalu zmuszeni zostali do odwołania tegorocznej edycji wydarzenia.

FEST Festival 2020 odwołany – oświadczenie organizatorów

W Parku Śląskim w Chorzowie spotkamy się dopiero w 2021 roku. Przyszłoroczna edycja odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia. Impreza wydłuży się do 4 dni. Wszystkie zakupione do tej pory bilety zachowują ważność a karnety 3-dniowe automatycznie staną się wejściówkami na 4 dni. Organizatorzy zapewniają, że część dotychczas ogłoszonego line-upu pozostanie bez zmian, a w najbliższym czasie możemy spodziewać się nowych ogłoszeń.

Wiemy, że czekaliście na wiadomość, co dalej z FESTem. Sami przez bardzo długi czas zastanawialiśmy się, co dalej. Ciągle mieliśmy nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy i spotkamy się, aby razem bawić się w Parku Śląskim w Chorzowie.
Z ogromnym smutkiem informujemy, że ze względu na globalną sytuację epidemiologiczną, ograniczenia nałożone przez władze państw, a także z uwagi na ograniczenia wprowadzone w ruchu granicznym i lotniczym, przekładamy 2. edycję FEST Festivalu na przyszły rok.
Po zakończeniu pierwszej edycji festiwalu, od razu zaczęliśmy przygotowywać kolejną. Wszystkie pozytywne reakcje z Waszej strony jeszcze bardziej motywowały nas do ciężkiej pracy. Postanowiliśmy, że damy Wam jeszcze więcej wspaniałej muzyki oraz niezapomnianych przeżyć i emocji. Przez wiele miesięcy bookowaliśmy artystów z całego świata i wcielaliśmy w życie nawet najbardziej szalone pomysły, mając przy tym sporo dobrej zabawy. W naszych głowach wyobrażaliśmy sobie Was – Wasze uśmiechnięte twarze, kiedy odkrywacie ogrom atrakcji rozsiany po terenie FESTa.
I nagle musieliśmy się zatrzymać. Los letnich festiwali, w tym także naszego, stanął pod znakiem zapytania. Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, jak również Artystów oraz wszystkich osób pracujących przy festiwalu, jest dla nas najważniejsze. Dlatego w tym roku się nie spotkamy.

Pełne oświadczenie możecie przeczytać poniżej:

Przypominamy, że w tym roku podczas FEST Festivalu mieli wystąpić m.in.: James Bay, Khalid, Mark Ronson, Daugther, Denzel Curry, Nothing But Thieves, Taco Hemingway, Mata, Sigrid, Purple Disco Machine i wielu innych.

FEST Festival 2020

fot. główne: Zofia Paśnik

Organizatorzy chorzowskiego festiwalu ogłosili, że w tym roku nie spotkamy się Parku Śląskim. Poznaliśmy datę FEST Festivalu w 2021 roku. Niestety, jako że sytuacja epidemiologiczna nie uległa poprawie i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie, organizatorzy odbywającego się w sierpniu FEST Festivalu zmuszeni zostali do odwołania tegorocznej edycji […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →