Khalid rozpoczyna współpracę z Reebokiem


23 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Khalid wkracza do świata mody. Artysta nawiązał współpracę ze sportową marką Reebok. Cel: inspirować nowe pokolenie.

Reklama

Khalid wspólnie z Reebokiem będzie inspirować młodych do rozwijania kreatywności

Autor albumu American Teen będzie brał udział w nowej odsłonie kampanii Sport the Unexpected, która w centrum uwagi stawia osoby odważne i chcące wyróżniać się w tłumie. Efektów tej współpracy możemy spodziewać się już wiosną.

Jestem podekscytowany tym, że będę ambasadorem marki Reebok. Lubię w jaki sposób potrafią połączyć stare z nowym, oddając hołd klasykom, jednocześnie je odświeżając. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się zainspirować młodsze pokolenie do korzystania z szans, które pozwolą im się kreatywnie rozwijać, pozostając sobą.

Matt Blonder z działu marketingu w Reebok tak komentuje nawiązanie współpracy z Khalidem:

Khalid wciąż jest wyznacznikiem oryginalności, poczucia dumy i pomysłowości dla dzisiejszej młodzieży. Dzięki jego niepodrabialnemu brzmieniu oraz dzięki drodze, którą musiał przejść, Khalid bardzo dobrze oddaje przesłanie naszej marki – inspirować kreatywnością i zachęcać do podejmowania niekonwencjonalnych działań. Jesteśmy zaszczyceni, że dołączył do naszej rodziny.

Nową kampanię z udziałem Khalida promują zdjęcia, na których młody wokalista pozuje z psem w ubraniach od Reeboka.

Khalid został ambasadorem marki Reebok

Khalid z nominacją do Grammy 2020

Khalid, mimo młodego wieku ma na swoim koncie szereg nagród i wyróżnień. W tym roku jego utwór Talk powalczy o statuetkę Grammy.

Khalid – Talk, posłuchaj

Khalid wkracza do świata mody. Artysta nawiązał współpracę ze sportową marką Reebok. Cel: inspirować nowe pokolenie. Khalid wspólnie z Reebokiem będzie inspirować młodych do rozwijania kreatywności Autor albumu American Teen będzie brał udział w nowej odsłonie kampanii Sport the Unexpected, która w centrum uwagi stawia osoby odważne i chcące wyróżniać się w tłumie. Efektów tej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.