Nothing But Thieves powracają z nowym singlem

Podziel się newsem:

Uwielbiany w Polsce, rockowy zespół z wysp przerywa milczenie i dzieli się nowym, jakże aktualnym singlem – Is Everybody Going Crazy?

Reklama

Brytyjska grupa Nothing But Thieves często odwiedza nasz kraj. Już na samym początku swojej kariery zjednali wokół siebie rzeszę polskich fanów. Do tej pory występowali u nas kilka, jak nie kilkanaście razy – w ramach tras klubowych oraz takich festiwali jak Open’er, czy Pol’and’Rock.

Nothing But Thieves ponownie zagrają koncert w Polsce

Po krótkiej przerwie, zespół ponownie odwiedzi Polskę w tym roku i zagra w ramach Fest Festivalu. Już wiemy, że nie będzie to występ z serii „best of”, jak to zazwyczaj bywa z takimi koncertami między płytami. Brytyjczycy prawdopodobnie przyjadą do nas z zupełnie nowym materiałem!

Nothing But Thieves na FEST Festival 2020

Powiew świeżości od Nothing But Thieves – posłuchaj nowego singla

Nowości od Nothing But Thieves zwiastuje ich najnowszy singiel – Is Everybody Going Crazy? To zupełny powiew świeżości w twórczości tego zespołu, który przyzwyczaił nas do solidnych, gitarowych brzmień, podkreślonych mocnymi bębnami. W swoim najnowszym singlu oferują miks tego, co już znamy, z elementami popu w refrenach. Z tego połączenia powstał bardzo energetyczny kawałek, który z pewnością świetnie się sprawdzi na żywo. Posłuchajcie i zobaczcie teledysk do Is Everybody Going Crazy?

W tych wersach ukryty jest smutek. Główny bohater nie rozumie świata, który go otacza i nie potrafi się odnaleźć wśród zamieszkujących go ludzi. Wszystkie zasady i wartości, w które kiedyś wierzyli przestały w jakikolwiek sposób się liczyć. Niektórzy z tych ludzi popadli w obłęd. W takim miejscu jak to, musisz się czegoś trzymać, musisz mieć punkt zaczepienia. Ta piosenka pokazuje kilka sposobów na mentalną ucieczkę przy pomocy na przykład bliskości z drugą osobą lub chwytania chwili.

Tak kawałek Is Everybody Going Crazy opisują członkowie zespołu. Jak się okazuje, nowy singiel Nothing But Thieves niespodziewanie wpasował się również idealnie w otaczające nas realia. Muzycy dodają:

To dziwne, że piosenki, które piszesz, czasem, w miarę upływu czasu stają się bardziej adekwatne. „W tym niespokojnym, zniekształconym miejscu mamy tylko siebie nawzajem”. Pamiętajcie, aby dodać nasz nowy utwór Is Everybody Going Crazy? do swoich playlist z muzyką na kwarantannę!

Nothing But Thieves Is Everybody Going Crazy

Uwielbiany w Polsce, rockowy zespół z wysp przerywa milczenie i dzieli się nowym, jakże aktualnym singlem – Is Everybody Going Crazy? Brytyjska grupa Nothing But Thieves często odwiedza nasz kraj. Już na samym początku swojej kariery zjednali wokół siebie rzeszę polskich fanów. Do tej pory występowali u nas kilka, jak nie kilkanaście razy – w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: