Taco Hemingway wyda nowy album w lipcu? Są zdjęcia ze studia!


19 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Coraz więcej przesłanek wskazuje na to, że Taco Hemingway szykuje nowy album. Prawdopodobnie raper wypuści coś w lipcu.

Lipiec to szczególny miesiąc, jeśli przyjrzeć by się karierze Taco Hemingway’a. Przede wszystkim dlatego, że to właśnie 29 lipca urodził się Filip Szcześniak. Również w lipcu ukazała się dokładnie połowa jego albumów: Wosk, Szprycer, Café Belga, Flagey oraz Pocztówka z WWA, Lato ’19. W tym roku raper będzie obchodził okrągłą rocznicę swoich urodzin i skończy 30 lat. Czy z tej okazji możemy spodziewać się czegoś wyjątkowego?

Taco Hemingway: „Wydam parę płyt w lipcu”

Już w swoim #hot16challenge2, Fifi zapowiedział, że wyda parę płyt w lipcu. Przy tym wersie pojawiło się jednak również zagadkowe „*zobaczymy”. Fani rapera wierzą mimo to, że coś jest faktycznie na rzeczy i już nie długo doczekamy się nowości od Taco.

Taco Hemingway nagrywa nowy album? Zdjęcia ze studia

Jak się okazuje, domysły fanów są chyba słuszne, bo w sieci pojawiło się właśnie zdjęcie Taco ze studia. Znalazło się ono na profilu studia Nagrywarka na Instagramie, opatrzone enigmatycznym opisem:

Teksty, rymy, rapy. Nagrywarka 2.0.

Taco Hemingway studio

Taco Hemingway – kiedy nowy album?

Taco Hemingway z pewnością zatem szykuje coś nowego. Miejmy nadzieję, że efekty pracy w studiu Nagrywarka jak najszybciej ujrzą światło dzienne. Jak znamy Filipa, to pewnie ponownie zaskoczy nas jakąś premierą zupełnie niespodziewanie.

Przypomnijmy, że ostatni album Taco Hemingwaya to Pocztówka z WWA, Lato ’19, który został wydany w lipcu zeszłego roku. Czas na nowości, Fifi!

Coraz więcej przesłanek wskazuje na to, że Taco Hemingway szykuje nowy album. Prawdopodobnie raper wypuści coś w lipcu. Lipiec to szczególny miesiąc, jeśli przyjrzeć by się karierze Taco Hemingway’a. Przede wszystkim dlatego, że to właśnie 29 lipca urodził się Filip Szcześniak. Również w lipcu ukazała się dokładnie połowa jego albumów: Wosk, Szprycer, Café Belga, Flagey […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.