Taco Hemingway rzucił EP-kę z zaskoczenia. Ściągajcie WOSK za free i na legalu

Obserwuj nas na instagramie:

Miał być Marmur, jest Wosk. Taco Hemingway przeciera w Polsce szlaki nowych metod promocji – bez promocji.

Najpierw był “Deszcz na betonie” – wakacyjny zwiastun nadchodzącej jesienią płyty Marmur. Wczoraj wieczorem Taco Hemingway jednak zaskoczył wszystkich publikując na swojej stronie internetowej nową sześcioutworową EP-kę WOSK.

Przyzwyczajamy się powoli do tego, że nową płytą z zaskoczenia rzuca Beyonce lub Rihanna, ale na polskim podwórku to wciąż nowość – chociaż nie wiemy, czy Taco porwałby się na opublikowanie w ten sposób pełnoprawnego materiału.

Tymczasem możemy pobrać WOSK. Teraz już bez problemu, ale w kilka minut po niespodziewanej premierze ściąganie paczki z empetrójkami trwało tyle, co 15 lat temu – długie godziny. Pięć utworów na beatach Rumaka (jeden z gościnnym udziałem Dawida Podsiadło!) opowiada między innymi o stosunku rapera do swojego sukcesu, podejściu do koncertowania czy strachu po zamachach terrorystycznych w Brukseli.

 

Taco Hemingway: WOSK – lista utworów:

01. Wosk
02. BXL
03. Szczerze
04. Wiatr
05. 515
06. Koła

10 kawałków, które przygotują Cię na Polish Hip-Hop TV Festival

Miał być Marmur, jest Wosk. Taco Hemingway przeciera w Polsce szlaki nowych metod promocji – bez promocji. Najpierw był “Deszcz na betonie” – wakacyjny zwiastun nadchodzącej jesienią płyty Marmur. Wczoraj wieczorem Taco Hemingway jednak zaskoczył wszystkich publikując na swojej stronie internetowej nową sześcioutworową EP-kę WOSK. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →