Taco Hemingway – POCZTÓWKA Z WWA, LATO ’19 już dostępna! [odsłuch]

Obserwuj nas na instagramie:

Taco Hemingway postanowił ponownie wszystkich zaskoczyć i wrzucił wszystkie utwory z nowej płyty na serwisy streamingowe. Posłuchajcie płyty POCZTÓWKA Z WWA, LATO ’19.

Zapowiadana data premiery najnowszej płyty Taco Hemingway’aPOCZTÓWKA Z WWA, LATO ’19, czyli 9 sierpnia okazała się był małą zmyłką. Data ta wciąż obowiązuje, ale jedynie co do wersji fizycznej albumu.

Wszystkich kawałków z płyty można już jednak posłuchać na YouTube’ie i innych serwisach streamingowych.

Okazało się, że Dawid Podsiadło pojawia się w aż dwóch utworach. Jeden kawałek jest natomiast wyprodukowany przez duet Catz’n Dogz.

Kilka słów od Taco:

Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że – celem spłacenia długu – moje albumy zawsze trafiać będą do Internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. “POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć już ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak. W ogłoszenia sierpniowej daty premiery — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną.

Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji. Na sam koniec, pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham.

Taco Hemingway – POCZTÓWKA Z WWA, LATO ’19 – odsłuch płyty

Miłego słuchania!

Taco Hemingway postanowił ponownie wszystkich zaskoczyć i wrzucił wszystkie utwory z nowej płyty na serwisy streamingowe. Posłuchajcie płyty POCZTÓWKA Z WWA, LATO ’19. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Zapowiadana […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →